www.sudzibas.lv DORE, Dace Krūmane, Tautastērpi Uzmanību - Business Pidacīšas gaumē

DORE, Dace Krūmane, Tautastērpi - Uzmanību - Business Pidacīšas gaumē

Veikala saimniece lepni apliecina savu vēlmi popularizēt latviešu daiļamata meistaru darinājumus. Par to prieks!
Vienlaikus savā attieksmē pret klientiem spilgti attaino Blaumanisko epizodi ar PINDACĪŠAS lakatiņu ZĀDZĪBU.

Pasūtīju veikalā šūdināt tautiskus brunčus no sava auduma. Vienojāmies par cenu, kas tika godīgi samaksāta. Audums kā jau vecmāmiņas laikos - noausts krietns gabals, iznāca gan brunči, gan svarciņi mazam meitēnam, gan vēl krietns gabals pāri palika. Veikala šuvēju varu tikai uzteikt - ar pienācīgo rūpību gods godam savu darbu paveica un arī atlikušo auduma gabalu man atdeva atpakaļ, sakot, ka mazam meitēnam vēl nākamie brunči sanākšot. Tikai nelaime tā, ka kādā brīdī izlaidu šo "nieka" pārpalikumu no acīm. Kopā ar tērpu tas man tā arī netika līdzi iesaiņots. Kad pēc neilga brītiņa attapos un pēc pāris stundām ierados tam pakaļ, "saimniece" sākotnēji mēģināja izlities neko nezinam, bet kad vēlējos ar meistari parunāt, noteica, ka ar šuvēju man runāšana nekāda nebūšot un vispār viņa te visu nosakot un audumu paturēšot peļņai - somiņas šūšot. Mēģināju iebilst, ka tāda gan nebija vienošanās un visa sarakste ir piejama e-pastos. Atbilde bij, ka auduma jau nava - nodots tālākai biznesa pārstrādei citam šuvējam. Tad nu atlika tikai novēlēt mūslaiku Pindacīšai veiksmi turpmākā darbībā. Manā ziņā paliek izvēle, kur turpmāk meklēt saikni ar tautas "gara bagātībām". DORE tā noteikti NEBŪS.

N nberts 04.09.2013

Dace Krūmane un veikals Dore!
Nekad nesaistieties ar šiem! Neatdodiet preci realizācijai, kamēr neesat saņēmuši naudu!
Prece pārdota, bet naudu maksāt atsakās!

H Helēna Grīnberga 16.09.2013

Arī es nodevu veikalā preci un atgriezta netika ne prece, ne nauda. Pat vairākkārtēji zvani ignorēti.

S smiltniece 06.10.2013

Arī man ir sanācis ļoti nepatikams starpgadījums jo nesaņēmu naudu ne preci atpakaļ, liels kauns veikala vadītājai domāju griezties Bez Tabu lai tā kārtīgi noskan pa visu Latviju. Rita Smiltniece5

L lvrihards 10.12.2013

tas pats stāsts - neatgriež naudu un preci ko paņēma uz realizāciju Dorē

A ArGaumi 14.01.2014

Krustpiliete, Helēna, Rita, pārējie, kam bijuši līdzīga pieredze ar Daci Krūmani - lūdzu, atsūtiet savus mob. nr. uz [slēpt]@argaumi.lv
Mums arī ir līdzīgs gadījums un mēs gribam šo jautājumu aktualizēt Latvijas mērogā, jo jādod informācija tālāk, lai vismaz citi ĻOTI PĀRDOMĀ, vai (ne)sadarboties ar Daci Krūmani.
Paldies.

M MarutaV 04.02.2014

Man arī līdzīgi sanācis - ne manta, ne nauda. Vida, Maruta.