www.sudzibas.lv Domina Annels atrakcijas

Domina Shopping - Annels atrakcijas

Tātad... Īsumā šodien 23.12.11. atstāju savu māsu šajās atrakcijās laika posmā no 19.00 - 21.00 Atnākot pakaļ savai 3 gadīgajai māsai ieraugot viņas pieri es biju šokā. Piere pārsista un tā saucamā audzinātāja, kurai ar bērniem ir jāspēlējas, kad prasīju kā tas noticis, teica, ka viņai nav ne jausmas, viņa neko nav redzējusi. Esmu ļoti neapmierināta, jo tā jau nav pirmā reize, kad atstājot savu māsu. Tas tiešām nav ļoti pedagoģiski, jo ja bērns kaut ko pārsit NOTEIKTI IR JĀZVANA VECĀKIEM, manā gadījumā māsai.
Salīdzinot šo lielveikalu ar T/P ALFA esmu lielākā sajūsmā par Alfas Annels darbību, jo tur audzinātājas ir tik sirsnīgas un mīļas un kā kaut kas notiek TIEŠĀM OPERATĪVI un UZREIZ ZVANA!!!
Līdz ar to es savu māsu NEKAD!!! vairs nevedīšu uz Domina Shopping tieši konkrēti uz Annels atrakcijām!

P

O ona33 10.05.2016

t/c Alfa bērnu rotaļu istabā Annele arī nepieskata bērnus. Bērnu, kuram ir 3,5 g.,saņēmu atpakaļ ar pušumu pakausī, tur viņš uzturējās tikai 30 min. Reklāma neatbilst solītim, ka savu atvasi varēšu atstāt ar mierīgu sirdi un uzticēt savu lolojumu jaukajām un apzinīgajām Andeles rotaļu istabas meitenēm u.t.t.
p.z. ventilācija tur arī ir ļoti sliktā stāvoklī.

N nopee 29.05.2019

dominas rotaļu laukumā var atstāt bērnu TIKAI no 4gadu vecuma