Doloresa Stukāne, Radošā Studija More - Cilvēku nonicināšana

Atsaucoties uz pirmo sūdzību, vēlējos arī piebilst, kad iepirkš pati biju izmantojusi viņas pakalpojumus, pakalpojumi bija diezgan normāli priekš tās Cenas, ir protams labāki speciālisti, bet tagad skatoties kā meitene parādīJusi savu īsto seju nonicinot visus kas kaut kur iepērkās ne pa viņas prātam. Noteikti vairs neizmantošu nevienu viņas pakalpojumu un pirms kāds cits izmanto, apskatieties patieso cilvēka seju un motīvu. Tur kaut kas ir galīgi pa fāzēm aizgājis.
Sūdzību rakstu nevis tāēc, kad esmu apkrāpta, bet sāk jau kaitināt, itkā bija "uzņēmēja", bet kaut kas neizdevās un tagad izgāž dusmas uz visiem. Apdomājiet pie kādiem cilvēkiem griežaties pēc pakalpojumiem.

L

D Doloresa Stukāne 07.07.2024

Atvainojiet, bet es ārkārtīgi apšaubu jebkādu sadarbību, kas it kā starp mums ir bijusi. Uzņēmēji nenodarbojas ar savas personiskās nepatikas izlikšanu interneta portālos anonīmā veidā, bet risina domstarpības, ja tādas ir, citos ceļos. Kā jau teicāt, apkrāpta tikusi neesat, atnācāt nepamatoti apvainot cilvēku, jo Jums nepatika mans viedoklis par lētu internetveikalu - vai nav absurdi?

Manuprāt, šis teksts daudz vairāk parāda par Jūsu patieso būtību - vai ne tā? :)

L Laura Amanda 08.07.2024

Aplamības un muļķības šajā sūdzībā - neviens vārds nav patiesība. Acīmredzot, sūdzības autors cenšas izplatīt fake ziņas par Doloresu Stukāni personiskas nepatikas dēļ.