www.sudzibas.lv Luminor Bank valūtas maiņas- KRĀPŠANA

DNB - valūtas maiņas- KRĀPŠANA

Nesaprotu kā banka konvertēja LATUS uz EIRO ja noteikts bija vienādais valūtas kurs !? Rēķinu kā gribu,bet mani ir apšmaukuši par veseliem 60.30 Eiro!!! Komisijas nauda??? Vai nau tākā par lielu? Kas tad tiem kuriem bija uzkrājumi kaut pāris tūkstošos!?
Kārtējo reizi tauta valstī tiek apkrāpta!!!

S smīkņa 04.01.2014

Izstāsti, kā tu to "šmaukšanu" esi izrēķinājusi.

P Panamera 13.01.2014

Латы на Евро в коммерческих банках Латвии должны меняться без комиссии до июня! Смотри что в квитанции тебе написали!

Pacco_al 09.03.2014

Ja uzskatāt, ka ir notikusi krāpšana dodaties ar valūtas miņas kvīti, čeku vai orderi uz banku un skaidrojat tur šo jautājumu. Vēlams uz to pašu vietu, kurā veicāt šo darījumu.
Var būt bankas darbinieks ir kļūdījies un izdevis mazāk naudas, tad ir izveidojies pārpalikums darbinieka kasē un pēc jūsu iesnieguma un situācijas noskaidrošanas, jums to atgriezīs.
Savukārt, ja uzskatāt, ka aprēķins ir matemātiski nepareizs - konsultējaties ar saviem pazinām vai draugiem, kuri jums palīdzēs izrēķināt. Visās bankās valūtas maiņa notiek ar datoru palīdzību, kurā jeb kurai valūtai (izņemot latus šobrīd) darbiniekam korekcijas tiesības ir 5% robežās. Latus konvertē pēc vienota un apstiprināta kursa, kurš ir fiksēts.