DNB NORD - bankomats

GRIBU BRIDINAT VISUS KA DnB Nord BANKOATAM IR LOTI VAJA DROSIBAS SISTEMA.
MAN GADIJAS STEIGA AIZMIRST DEBETKARTI DnB Nord BANKOMATA, KAD ATCEREJOS UN BLOKEJU KARTI BIJA JAU PAR VELU, KADS NO MANAS KARTES 5 MIN NOVILKA VISU MANU NAUDU (800LS)
UN BANKA NENES NEKADU ATBILDIBU. BANKAI TU ESI TIKAI VAJADZIGS LAI MAKSATU NENORMALOS KREDITA PROCENTUS, BET KAD NOTIEK SADAS LEITAS NEVIENS NEKADU ATBILDIBU NENES!

DOMASIET KA TAS IR IESPEJAMS? LUUK, DNB NORD BANKOMATOS NAV VAJADZIGA ATKARTOTA PIN KODA IEVADISANA PEC KATRAS OPERACIJAS, DROSIBAS LIMENIS NULLE, TAPAT KA ES TIKU ATSTATA AR NULLI :(( TAGAD TIKAI JACER UZ POLICIJAS DARBU!

A alise 05.12.2009

Nu nevajag muldeet, Liiga, tas ne tuvu nav taa, kaa raksti...Esmu shiis bankas kliente jau vairaakus gadus, pirms tam gan biju kliente Swedbankaa, no kuras aizgaaju...Ar droshiibas sisteemu DnB Nord bankaa viss ir kaartiibaa, esmu to jau n-taas reizes pieredzeejusi un banka tieshaam nav vainiiga, ja pati esi aizmaarsha un aizmirsti karti un nedomaaju, ka bankai buutu Tev taa nauda jaaatmaksa, tad jau visi saaks it kaa kartes zaudeet un peec tam no bankas prasiit iznjemto summu...Nav jau jaabut pat izcilam gudriniekam, lai izkostu sho ''pazaudeeto krediitkarshu ''sisteemu---Tu pati iznjem naudu no bankomaaata, peec tam zinjo bankai par it kaa pazaudeeto karti un ceri, ka banka Tev atmaksaas it kaa svesha cilveeka iznjemto naudu, smiekliigi!!!Es atkal visiem tieshi iesaku DnB Nord bankas pakalpojumus, jo visas operaacijas un maksaajumus var veikt bez komisijas maksas, kas citaas bankaas sastada pat latu par vienu dariijumu...Domaaaju, ka Tu vnk centies no bankas izkraapt pashas iznjemto naudu un kad tas neizdodas, tad saac te gausties!

^ ^^ 05.12.2009

Ko tu tur muldi?? :)
Esmu LV Krājbankas klients.. tur kodas ar vienur eizi jāievada. Un? Kodu zini, tikai tu!
Aizmirst karti, nu tik stūlbi spēj rīkoties cilvēki, kuriem nav vajadzīga nauda, tad kapēc lai banka vēl uzņemtos kādu atbildību, vai maksātu naudu.. DOMĀT VAJAG!