www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

DNB Banka - Slikts serviss

Aizgāju uz DNB banku Daugavpils fiiālē samainīt saplēsto naudu, kur man atbildēja, ka nemainot un ka tas nav viņu pienākums, un aizsūtīja mani uz citu banku, kaut arī es esmu viņu banku klients. Kad sāku zvanīt kontaktu centram noskaidrot, teica, lai eju uz Latvijas banku, un arī teica, ka tas nav viņu pienākums. Kad sāku teikt, kad zinu, ka viņiem ir jasamaina man naudu, viņa man uzjautāja, kāds ir jūsu zvana mērķis? Tad kad sāku teikt, ka gribu, lai samaina man naudu viņa klusi sēdēja un neko neteica. Un vēl nesen tāds pats incidents bija ar Swedbanku, vai tiešām uzskata tautu tik neizglītotu un nezinošu, tāds ir jautājums. Ja sava banka tev nevar palīdzēt, tad es vairs nezinu ko teikt.

O

D Dontkillmyvibe 21.06.2016

Sen zināma lieta. Tikai Latvijas bankā mainīs.

Diemžēl, komercbankas nemaina saplēsto naudu. To dara tikai Latvijas Banka.

Pacco_al 27.06.2016

Kāpēc cilvēkiem vienmēr gribās uzspiest visiem savu kārtību un viedokli par to, kā vajadzētu būtu "viņuprāt pareizi"??!!!
Tas ir Latvijas bankas pienākums un kompetence un viss. Tas neapspriežas.

T Tiicis 01.08.2016

Nu vispār DNB filiālē cik zinu vispār nav skaidras naudas