DNB Banka - Krāpšana

Sveiki. Gribu ziņot par DNB bankomātu Madonā Maxima XX.
Mātes dienā, gribēju izņemt naudu sievasmātei, 3x mēģināju - neizdevās . Izdeva atpakaļ karti, naudu protams nē!! Piezvanīju uz DNB, teica , lai zvanot savai bankai- neko nezinot..
Zvanīju savai Swedbank bankai , teica, ka nauda IR NOŅEMTA!! BET kā tas var būt, ja man neizdeva naudu??? Viena banka sūta uz otru ..
Esmu šokā, labi, ka summa nav traģiska - 15 eiro, bet tomēr tā ir manis pelnītā nauda!
Gribu, lai atgriežat man naudu un pārbaudāt bankomātu! TAS NAV NORMĀLI..
(Iepriekš daudzām paziņām negribēja naudu dot, gnd vai ar varu jāplēš no bankomāta.. )

A anonimais 007 11.05.2016

Pa 5 EUR uzrakstīšu iesniegumu Jūsu vietā naudas atgriešanai.

A aigarsL 11.05.2016

Nevajag. Iesniegumu rakstīšu piektdien, kad būs brīvs..

Pacco_al 18.05.2016

Muļķis pat baznīcā dabūs pērienu.
Savā internet bankā iesniedz karšu pretenziju Swedbank sazināsies ar DNB un dos atbildi. Tas ir pareizais ceļš, jo DNB jau ir saskaitījis bankomātu un zina, kādi ir pārpalikumi un iztrūkumi.

H Herovīns 06.02.2017

Izskatās pēc meliem. Normāli cilvēki uzraksta iesniegumu bankā, kas karti izdevusi un visu saņem, ja tiešām neesi "visviltīgākais"! Visur ir kameras!