www.sudzibas.lv Luminor Bank dubulta apdrošināšana

DnB banka Kaspars Dauksts - dubulta apdrošināšana

Savas paviršības dēļ tikai 8. gadā, kopš maksāju kredītu par dzīvokli, piefiksēju, ka apdrošināšanas polise jāiesniedz nevis pirms iepriekšējās polises beigu termiņa, bet jau 10 dienas iepriekš. iepriekš kaut kā viss bija bez problēmām. šogad es polisi iesniedzu 6 dienas pirms vecās polises beigām. Un te nu mantrausis Kaspars Dauksts - DnB apdrošināšanas speciālists, kas acīmredzot uz to šausmīgi gatavojās iedzīvoties, paceltā tonī pieprasīja man apmaksāt arī viņa sagatavoto polisi. Kad teicu, ka nemaksāšu, draudēja ar līgumsodu - 35 EUR. principa pēc esmu gatava maksāt soda naudu, bet šis vēl mēģina man ieskapēt citas paša gatavotas polises, lai tikai nopelnītu, jo no soda naudas laikam jau viņam personīgi nekas neatlec...
nu neko - turpmāk nekad vairs negatavojos uzklausīt viņa telefoniskos piedāvājumus un neiesaku arī citiem - varat uzrauties uz necilvēcīgu attieksmi.

M mario10 08.07.2014

У нас тоже произошла аналогичная ситуация - застраховали квартиру в БТА, наш страховой агент отослал все данные в банк, а на следующий день представитель банка Вадим Бурцев без нашего ведома застраховал нашу квартиру в Балта и снял за полис деньги со счета. Нам же об этом стало известно спустя 4 дня, когда пришло письмо от банка с их полисом, где половина данных о клиенте вообще были некорректно отображены, как будто с головы придуманы. И звонили мы в банк, и писали - но деньги нам пока не спешат возвращать.