www.sudzibas.lv Divkāršs šoks pēc atžirgšanas Pēc samaņas atgūšanas rādās šausmu skats

Divkāršs šoks pēc atžirgšanas - Pēc samaņas atgūšanas rādās šausmu skats

Gāja jau kurā sērija Krievijā zīmētajai muļķenei "Pagaidi tikai!". Šī darba moto bija vilka vēlme notvert zaķīti. Un tajā sērijā vilks bija aizblandījies kaut kur laukos pie akas, kur viņu sagaida kārtējā neveksme un viņš zaķīti nenoķer, bet ar to akas pacelšanas kurbuli (līko) dabū galvā tādā mērā, ka zaudē samaņu. Viens no mājlopiem tajā pat laikā steidz sniegt vilkam pirmo palīdzību. Un kad vilks atver acis, tad viņš ierauga āzi. Tas bija graujoši, tūliņ pēc samaņas atgūšanas acu priekšā ieraudzīt āzi.Tas būtu reāls šoks katram!

Mamma 03.11.2009

Labs vakars Mao! Tu nu gan esi baigais pensionars ja vel atcerie tik vecas multenes.

H Hugo Djego 04.11.2009

Āzis jau ar tak ēdams, varēja to paņemt pie dziesmas.Arī man žēl vilka, kuram nekad medībās neveicas.

š šeherezade 04.11.2009

Āža gaļa taču smird, vēēēēē!!!

A Auto-Moto 04.11.2009

Vai tad āžu un kazas gaļu uzturā nelieto, vai tad vella ģīmis tikai pienam paredzēts. Es ir pilsētnieks, es nazinu.

H Hugo Djego 04.11.2009

Šehe, vilkam jau arī garšo.Ne jau viņš ar Tavu degunu osta āzi ;)