Divi Meistari - Apkalpošana

15.09. Atradu sludinājumu par super stilisti frizieri, kas veic visdažādākais procedūras. Piezvanīju uz tālruni +371 2 2070002 izrunāju visu kas man interese un pierakstījos uz 21.09. Gaidīju ar nepacietību savu vizīti, ierodoties norunātāja laika uz salonu, jau no paša sakuma samulsināja salons. Salons 1.5m uz 1.5m smirdēja loti pēc krasam un tajā paša telpa pie pašas ieejas jau manekira meistare atradās. Elpot normāli nebija iespējams.
Ienākot minēju ka man ir pieraksts uz plkst. 13: 00 uz ko man atbild, ka laikam blakus salona. Labi, izgāju ara uz tas pašas adreses atrodas vel viens salons, iegāju salona un protams, ka man saka ka nav tas salons. Izgāju ara centos sazvanīt frizieri ar kuru bija sarunāta vizīte. Necel. Pārliecinājos, ka man ir pieraksts uz salonu divi meistari, gāju vēlreiz iekša un tur jau mani sagaidīja tik nekompetenta un brutāla attieksme, ja biju šokā no tādas apkalpošanas. Pretīgi palika. Sanāk, ka meistarite ja tā viņu var nosaukt, pati nepierakstīja manu vizīti un man atnākot vel pretīgi izturas pret klientu. Nevienam neiesaku šo salonu divi meistari.

E EL_Barsa 29.09.2016

Уже не первый раз посещаю салон Divi Meistari. Помещение действительно небольшое, но очень уютное. Мастер по маникюру делает просто чудеса. Дизайн ногтей потрясающий. Посмотрите портфолио мастера. Про парикмахера ничего не могу сказать, т.к. ни разу ее в салоне не видела. А по одному человеку судить о всем салоне неправильно.

N Nepako 28.11.2016

Liekas, ka Jums vienkārši nakts bija mierīga. Tāda kašķīga ne pa ko.

megija.zvirbule33 27.04.2018
Patīkama apkalpošana

Lielisks rezultāts, patīkama apkalpošana, kolosāla atmosfēra un burvīgs salons! PALDIES!:)