www.sudzibas.lv Dīvāni un Dīvāni Briesmīgi pārdevēji

Divani Un Divani - Briesmīgi pārdevēji

Lai arī cenas ir pievilcīgas un puisis reklāmā jauks, iistie pārdevēji ir briesmīgi! Kad iegādājāmies dīvānus, attieksme bija tāda, ka negribējās pirkt, kad pashas uzbraucām uz rampas, vinjsh vēl pajautāja vai mēs domājam, ka vinjsh cels to dīvānu mūsu busā? Kad tādā pašā uzbraucošā tonī pajautāju vai tad man tas jādara, ieceela! Bet, nu, kāds ģīmis?! Noēstu dibenu, iedomājas, ka baigas karalis! Aizbrauciet, palūkoties uz Riigas krutaakaa puisha seju:))

P

ljoooti labs veikals - vienkaarshi latvieshu skaudiiba noved pie taa ka otra acii skabargu redz bet savaa balkji ne!!! paskatieties vairaak pashi uz sevi...

I Ilona 27.03.2009

Arī es iegādājos šajā veikalā dīvānus (komplektu).
Varu teikt tikai to labāko, pārdevēji laipni palīdzēja izvēlēties atbilstošāko variantu, saņēmu atlaidi un pirkumu piegādāja uz māju noteiktajā laikā .
Varbūt pašiem vajag uzvesties laipnāk?

B black 15.07.2009

divanu sev tur neatradu, kaut gan cenas bija praktiski viszemākās, no vietām, kur biju meklējis. Diezgan daudz gaišas krāsas mēbeļu. Dīvaini, ka pārdevējs negribēja palīdzēt iekraut, kad es tur biju, pārdevēji bija 2 proteīnu pārēdušies kačoki, izskatījās, ka katrs no viņiem var viens pats iekraut uzreiz vismaz 2 dīvānus:)) man liekas normāls veikals

L Lauris 14.10.2009

Vai kāds nezin kur var nopirkt lētas skaidu briketes?????????

L Lauris 14.10.2009

Skaidu Briketes kurināšanai tagad ir tik dārgas...:(

A auns 09.11.2009

Varētu vēl tirgot ādas dīvānus kūtī, dīvāni un dīvāni briesmīga tirdzniecības vieta un prece arī atbilstoša. Visi dīvāmi kā no p... izvilkti, laikam transportējot sabāzuši konteinerī tos dīvānus, kā siļķes mucā.

H heh 27.12.2009

Heh, te viena daļa paši darbinieki atbild. Nav nekāda attaisnojuma šādai attieksmei pret klientu. Un kurš vēl te purkšķēja par to, ka latvietim nekad nav labi. Marasms.

Vakar redzēju kārtējo reklāmu pa TV, "Jūs jau zinat, cik šāds dīvāns maksā citur, bet pie mums- TRĪS reizes lētāk" :D Agrāk viņi teica, ka viņiem ir 2x lētāk :D

Tas vien par kaut ko liecina.

D Dace 27.12.2009

No viņiem neko citu nevar gaidīt. Tik nelaipnus pārdevējus vēl jāpameklē.

K Kaspars 13.02.2010

Gribeju piebilst ka šim veikalam nekur nav pat atrodami kontakti.

I Irēna 22.06.2010

Esmu pirkusi pirmo ādas dīvānu tur jau kādus gadus 3 atpakaļ. Šodien nopirku komplektu. Ja zina, ko grib, var atrast ļoti labus risinājumus. Ekspozīcija mainās. Pārdevēji ļoti laipni, vienmēr izrunājamies no sirds par visu ko:) Atlaidi arī neprasījām, bet iedeva. Un ne mazu... Kvalitāte ļoti laba. Tas pirmais dīvāns (īstās ādas) kalpo brīnišķīgi. Tagad gribas pirkt TIKAI ādas mēbeles. Ideāli viegli kopjamas un izturīgas. Tas, ka šūts Ķīnā nav nekāds brīnums. Pasakiet man, kas mūsu laikos NAV taisīts Ķīnā???? Domājat, ka, ja nopērkat "īsto" itāļu mēbeli, tad tā nav likta kopā Ķīnā??? Rūgti maldāties:)))

T Tachini5137 20.11.2017

Магазин Divani un Divani, такая реклама... отличная мебель с качеством на уровне. Кресла ,, кожаные,, куплены 5 лет назад, еще за латы. Про диалог с продавцом пусть и после гарантийного срока вообще не хочется даже излогать... разводилово.

T Tachini5137 20.11.2017

Если есть желание приобрести мебель на 2-3 года, то это именно в магазин Divani un Divani

I Ivo 14.04.2019

Dīvāni un dīvāni. Tirgo dīvāns,kuriem pēc mēneša lietošanas audums sāk bumbuļos vīties. Pārdevēja atbilde,ka rūpnīcā saka, ka viss ok un uzredzēšanos. Tā teikt, naudu saņēmām jūties brīvs. P.S. Lēti,bet nu kvalitāte ar briesmīga.

L Laila7855 19.04.2019

Skumji, ka vadītājs tik nepieklājīgi izturas pret sievietēm - gan pret mani, gan pret mammu... klausa tikai večus, bet dāmas galīgi neciena. Vairs mūžam nespērsim soli šajā veikalā.

L Laura Niedr'ote 10.06.2019

Izrādas, ka vadītājs vēl piedevām ir mācītājs- http://www.lelb.lv/lv/?ct=garidznieki
Jānis Alsiņš