www.sudzibas.lv Dino Zoo par nekvalitatīvu un vecu barību

Dino Zoo t/c Origo - par nekvalitatīvu un vecu barību

Par nopikto Dodo Latvijā ražoto sauso barību suņiem. Vakar nopirku sauso barību sunim, kura bija akcijā augstāk norādītajā veikalā. Atverot paku vaļā konstatēju nepatīkamu smaku un ļoti tumšu krāsu barībai, pārāk nesatraucos un gāju uz veikalu ar lūgumu samainit doto preci pret cita ražotāja barību, bet Dino Zoo veikala vadītāja bija ļoti negatīvi noskaņota pret preces maiņu un teica, ka manu jautājumu varot izskatīt tikai pēc 10 dienām, bet vai šādā gadījumā veikalam nebija jāatgriež nauda, kuru es pat nedomāju prasīt. Redz nosūtīšot uz ekspertīzi un tad jau redzams būšot. Zinam mēs šīs ekspertīzes, tāpāt viņi zina, ka cilvēks neies uz PTAC un nemaksās 20 Ls par neatkarīgo ekspertīzi. Iepriekš jau biju reizi kādā pus gadā pirkusi šo barību un zinu, ka tai ir jābūt gaišā nokrāsā un netik smirdīgai. A vēl raksta profesionāla barība. Liels sveiciens Dino ZOO veikalam un cilvēki esiet uzmanīgi šajā veikalā - var būt der izvēlēties klientam draudzīgāku veikala tīklu. NEIESAKU tur iepirkties it sevišķi akcijas preces, jo tās pa lielam ir jau ražošanas defektiem. AC, Liene

V veiksminiece 04.12.2013

Ne jau veikala vadītāja ražo šo barību vai ir kvalitātes kontrolieris, viņa šo ziņu no Jums nodod tālāk un tad arī izlemj. (barība jau nu noteikti būtu jāmaina). Bet rīcība ir kā ar jebkuru brāķi - izskata 10 dienu laikā. Un cik noprotu, tad runa ir par barību Dogo nevis dodo ;).

S smīkņa 04.12.2013

Tu pērc sūdīgu un lētu barību un vēl kaut ko par kvalitāti pārmet, smieklīgi.

Un tavai zināšanai, arī dārga dzīvnieku barība mēdz būt tumša (piemēram, atsevišķas Platinum, Advance vai Hills barības) un "smirdīga". Tāpēc īsti nesaskatu pamatu veikalam mainīt barību pret citu vai atgriezt tev naudu.

R Redz kā! 05.12.2013

Mani gan ļoti apmierina šī veikala sortiments un attieksme pret pircējiem! Savam kaķītim barību un kārumiņus pērku tikai tur. Darbinieces vienmēr laipnas, smaidīgas un atsaucīgas. Ļoti jaukas. Paldies, jums, meitenes! Lai veicas darbā! Priecīgus tuvojošos svētkus! :)

Rolands 05.12.2013

Es tur pats sev pērku konservus suņiem, ļoti garšīgi es teikšu.

K kyuubi 08.12.2013

nu dogo nekādīgi nav klasificējama kā profesionālā barība, dogo Pro jā, bet ne dogo, tā kā nav ko brīnīties, ka lētas barības smarža un krāsa nav tā pievilcīgākā...