www.sudzibas.lv Dino Zoo Sadistiska attieksme pret dzīvnieku

Dino Zoo - Sadistiska attieksme pret dzīvnieku

Pēc kucēna iegādes devos uz Dino Zoo pasaule veikalu, lai iegādātos visu suņukam nepieciešamo. Lai nepielaistu kļūdas, lūdzu veikala pārdevējiem konsultāciju. Konsultāciju, spriežot pēc zīmītes pie krekla, man sniedza veikala vadītāja. Vēlējāmies ieteikumus rotaļlietām, traukiem, sikniņām un pavadiņām, kā arī barībai un našķiem. Viss noritēja labi un veikalu pametām ar domām, ka pārdevēja tiešām ir zinoša savā jomā. Tomēr, viens no pārdevējas ieteiktajiem sausajiem gardumiem izrādījies manam nepilnus divus mēnešus vecajam kucēnam dzīvību izšķirošs. Mans kucēns šobrīd atrodas uz operāciju galda, kur, pēc divu dienu atrašanās pie sistēmas, no tievās zarnas tiks izņemts gabaliņš no šī "kucēnam drošā garduma. " mazajam ķepainītim viss barības vads ir saskrāpēts un iekaisis, kā arī kuņģis ir kritiskā stāvoklī, neskaitot aizblietētas zarnas ar vainīgo "gardumu. " tā kā vienlaicīgi ar mums veikalā bija arī cits tik pat veca kucēna īpašnieks, viņam pārdevēja piedāvāja šo pašu sauso gardumu. Bail aizdomāties, kā veicas šā svešinieka kucēnam. Tagad nav vēlmes vairs ticēt nevienam pārdevējas teiktajam vārdam un pilnu konsultāciju nācās prasīt suņuka veterinārārstam. Vismaz šim cilvēkam rūp kucēna Veselība, nevis pārdoto preču skaits veikalā. Liels paldies par palīdzību draudzīgajai Svetlanai! Lai labie darbi atmaksājas desmitkārtēji!

P