www.sudzibas.lv Dino Zoo Krasta ielas klīnika, tikai maksā, bet dzīvnieks netiek izārstēts

Dino Zoo - Krasta ielas klīnika, tikai maksā, bet dzīvnieks netiek izārstēts

Kaķim jau otro reizi veselības problēmas, tad nu vedam uz veterināro klīniku, pirmajā reizē acs bija iekaisusi, apskatīja, izrakstīja acu pilienus, samaksāja kādus 50 €, bet pēc laika labāk tāpat nepalika. Tad nu devāmies atkal uz klīniku, kur jau bija cita ārste, kas teica kaut ko pilnīgi citu, bija pat nedaudz pārsteigta par mums dotajiem norādījumiem, tad nu atkal samaksājām par apmeklējumu un zālēm aptuveni 50€, it kā palika labāk, trakākais iekaisums nogāja, bet beigās tika konstatēts ka kaķim ciet asaru kanāls un neko vairs īsti nevar darīt. Tad nu nesen mums atkal radās veselības problēmas kaķim, pēc ilgām pārdomām, devāmies atkal uz dino zoo klīniku krasta ielā. Protams viss ka parasti, pārbaudīja, paņēma asins analīzes, izrakstīja zāles, samaksājām 70€, teica ka viss būs labi. Tad nu pagājusi nedēļa kaķim vispār nav palicis labāk. Rodas jautājums, ārsti tiešām nezina ko dara, vai vienkārši nemāk noteikt precīzu diognozi? Kas tie tādi vispār par ārstiem uz kuriem nevar paļauties? Tikai maksā, bet dzīvnieka veselība neuzlabojas.

M marcipane 31.08.2018

Kaķu acu ārsts - pie Azur, pienem noteiktas dienas. Braucat tur!