LV RU
www.sudzibas.lv Dinija Lora Nelegāla prostitūcija, krāpšana

AtrisinātaDinija Lora - Nelegāla prostitūcija, krāpšana

Sveiki, gribēju visus brīdināt, ka Dinija Lora, bijusī Gunta Ulmaņa ārlaulības bērna māte nodarbojas ar vīriešu vervēšanu Rīgas naktsklubos izmantojot apreibinošu vielu pievienošanu dzēriena glazē un pēc tam apzogot viņus, kad apreibinošo vielu ietekmē vīrietis ir zaudējis sapratni par apkārt notiekošo un nevar adekvāti novērtēt notiekošo. Lūdzu uzmanāties no šīs krāpnieces, jo šis nav vienīgais gadījums, kā arī ir jau vairāki iesniegumi policijā. Lūgums atsaukties cilvēkus, kas ir cietuši no šis raganas darbībām un arī nekavējoties vērsties tiesībsargājošās iestādēs, lai būtu pēc iespējas vairāk liecību par viņas netīrajām darbībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jānis Jansonis 27.06.2019

Vienojāmies par izlīguma maksu, lai publiski informācija tiktu izņemta.

Komentāri (11)

ramona 25.06.2019

Skaļas apsūdzības. Lai Tev veicas, ja tā tomēr nebūs taisnība

Kl Klientamnavtaisnība 25.06.2019

Kur šai stāstā nelegāla prostitūcija? Ja pie tam LV tā ir legāla.

Jānis Jansonis 25.06.2019

Prostitūcija ar mērķi apzagt klientu ir legāla? Kā alternatīvs piemērs uz šo inteliģento komentāru var būt kautvai tas, ka uzņēmējdarbība arī ir legāla LV, bet uzņēmējdarbība ar mērķi apkrāpt klientu ir nelegāla.
Vai šeit ir stāsts par to, kas ir legāls kādā noteiktā jurisdikcijā, jeb par cilvēka krāpnieciskām un kriminālām darbībām? Priekš kam uzdot šādus jautājumus, kad būtība ir skaidri saprotama...

Xc xctaps 27.06.2019

Piekrāpi sievu un tagad meklē attaisnojumus ?

WТF 27.06.2019

Nelegăla prostitūcija būtu, ja tevi bezsamaņā, apreibinošu vielu ietekmē aizvestu kaut kur nezinămā tălienē, ieslēgtu kamerā ar 10 lieliem āfrikāņiem , kuri iekārotu tavu balto d****, un tă katru dienu...

Di Dinija Lora 02.07.2019

Juri Eklon nekas nav atrisināts, tu krāp daudz cilvēkus kopā ar Dagniju Savicku. Un paliec parāda prāvu summu. Kā arī apzodz. Atdod vismaz bērna madraci tas bija speciāls viņas mugurai. Pilns internets ar sūdzībām par tevi. Tagad zem sveša vārda apmelo mani, tas ir 271.pants krimināllieta.

Di Dinija Lora 02.07.2019

Sūdzības Juri Eklon un Dagnija Savicka ir vairāk kā vajag un apmelošana Jums nepalīdzēs. Cerams neviens cits uz Jums neuzķersies.

Di Dinija Lora 02.07.2019

Tagad tu esi Jānis Jansons, tad biji Edgars Belinskis un nesaprotu kāda sūdzībai ir veiksmīga atrisināta un par kādu izlīguma maksu mēs esam vienojušies jo vēl joprojām neesmu saņēmusi 889 euro par to ka mazgājies, ēdi utt. Domāju kaan nav par to jāmaksā.

Di Dinija Lora 02.07.2019

Tu vienkārši izīrē dzīvokļus un par tiem nemaksā aizejot.

Di Dinija Lora 02.07.2019

Cerams Juri Eklon un Dagnija Savicka tagad Jums dzīvokli neviens neizīrēs un necietīs no Jūsu krāpniecības. Jūs esat ļoti negodīgi cilvēki.

Di Dinija Lora 03.07.2019

Lūk arī Dagnija Savicka. JURIS Eklons maina telefona numurus kā zeķes tāpēc bildi nepiefiksēju. Dīvaini kā daktere tā nesmuki var uzvesties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes