www.sudzibas.lv Dimar Tour cilveku mānīšana

Dimar Tur - cilveku mānīšana

Nopirku atlaižu portālā kuponu ar šīs kompānijas organizēto braucienu uz zinātnieku pilsētu Tartu (ekskursija ar autobusu pa pilsētu), apstāšanās pie Peipusa ezera, lai iegādātos zivtiņas un Pjuhticaa klostera apskate. Rezultātā bijām tikai klosterī (bet arī- ekskursiju mūķenes pavadībā nācās pārtraukt, jo bija ieradusies nākamā grupa), ezeru redzējām braucot pa šoseju caur kokiem, zivtiņas pieveda pie šosejas kioska kur gidei (kā pati izteicās) bija "'sarunāts"', ka pievedīs grupu, kur cenas bija "'uzskrūvētas"' (pat dārgāk nekā zivis maksāja pie klostera), arī solīto zinātnieku pilsētu redzējām no autobusa nepilnas 3 minūtes caurbraucot pa nomali un šķērsojot 2 krustojumus ar luksoforu, māju, kuru tobrīd jauca nost, teātra ēku un jaunceltni. Pārējos , kā gide izteicās, neapskatījām laika trūkuma dēļ!
Protams brauciens jau bija uz akciju 11,50! Bet uzskatu, ka tā ir cilvēku maldināšana, ja zin, ka nepieciešams ilgāks laiks, tad nevajag solīt visus apskates objektus, ko reāli nevar parādīt laika trūkuma dēļ!
Klosteris un teritorija bija brīnišķīgi- iesaku aizbraukt!

S sidra 29.08.2013

Šis maršruts normāli izbraucams 2 dienās.
Braucējiem jau arī derētu painteresēties uz kurieni brauc.Tagad ar lētajiem braucieniem ir tā, ka iesēžas un, , uz priekšu"Pēc tam raksta sūdzības par tualetēm autobusos(daži gaida, lai iekāptu autobusā un pēc 10 min. prasās uz tualeti-ar piebildi, , mēs esam Eiropā"Tikai smarža nepatīk.Ja grib lielāku komfortu, jābrauc pa dārgāku naudu.Draudzīgs ieteikums:padomāt, kur grib braukt, ko redzēt un cik liels ir attālums(turp un atpakaļ).Tagad informācija pieejama gan internetā, gan ceļvežos.
Ja jau esam Eiropā, arī tūristiem jāprot attiecīgi uzvesties;ievērot norādīto laiku, jo viss tiek saplānots un katras kavētās minūtes izsaka daudz.Tāpēc, pirms rakstīt sūdzības padomāt ar galvu.ļoti viegli noliet dubļiem, tos, kuri kaut ko dara.