Dimar Tour - Krāpšana

Šī kompānija pilnībā noignorēja manu epastu, kā dēļ pazaudēju savus 15 iztērētos eiro, nopērkot kuponu akciju vietnē www.perkamkopa.lv ar ceļojumu uz Lietuvu. Un vēl - esiet uzmanīgi pērkot biļetes/kuponus, jo viņi nenorāda, cik ir vēl atlikušo vietu skaits - parāda tikai jau nopirkto kuponu skaitu. Mājaslapā, protams, atsauksmi uzrakstīt nav iespējams. :)

M Monta Bebre 21.08.2016

Atbilstoši cenai-atbilstoša kvalitāte...
Tūrismu aģentūrai gan vajadzētu iemācīties runāt ar klientiem,uz zvaniem atbild tā it kā klients būtu atrāvis no svarīgām lietām,un uz meiliem tik tiešām neatbild...ja jums kaitina cilvēki nestradājiet tādā sfērā..

Minesota 21.08.2016

Biju pie viņiem nopirkusi braucienu uz Klaipēdu un Palangu. Pienāk autobuss, bet manis vispār sarakstā nav. Izrādās, ka es ar bērniem esmu pieskaitīta pie krievu grupas. Es krieviski saprotu, bet bērni nē.