www.sudzibas.lv Dimar Tour brauciens uz Lapzemi

Dimar Tour - brauciens uz Lapzemi

Potenciālie šīs firmas klienti, lūdzu uzmanieties!!
no 26. - 29.12.2012. devāmies braucienā ar firmu DIMAR TOUR uz Lapzemi. Rezultātā:
- prāmis tika nokavēts;
- apskates objektu atrašanās vieta un attālumi nebija saskaņoti ar pieļaujamo autobusa tahogrāfa izmantošanu, kā rezultātā:
- lielāko daļu brauciena pavadijām autobusā, vienkārāsi skatoties pa logu, jo brauciena maršruti nebija izplānoti, kā arī netika ņemts vērā, ka tur tomēr ir polārais loks; tā ap plkst.15.00 ierodoties zooparkā bija jau tumš lai redzētu zvērus, un zvēri laikam skatijās uz mums - tūristiem, nevis mēs uz viņiem, jo tumsā varēja redzēt tikai pie sētas izvietoto zvēriņa bildi un nosaukumu, bet nevis pasu dzīvnieciņu.
- gide - tāda sajūta, ka arī pirmo reizi Somijā, jo viņas zināšanu līmenis par so valsti šķita minimāls. Vienīgais ko viņa veikli izdarīja - savaca naudu par ekskursiju Helsinkos kuru pati vadīja. Vispār, jebkura sevi cienoša firma, ja ekskursijas vadīšanu veic gids no Latvijas, par to papildus naudu neņem.
Salatēti bērni redzēja tikai uz 3 minūtēm - kamēr fotografējās.
Lūdzu ņemiet vērā, ka piedāvātā "lētā" cena Jums izmaksās daudz dārgāk, nekā citu kompāniju piedāvātie pakalpojumi. Un kur vēl sabojatie nervi, ceļš bez iespējas normāli paēst un apmeklēt toleti, jo lieku reizi apstājoties vadītāji riskēja neiekļauties tahogrāfā. Visu cieņu autobusu vadītājiem par izturību.

D

M memmesmeitiņa 02.01.2013

Pēc šī izlasīšanas, es gribētu sūdzēties par latviešu valodas apgūšanu skolā. Eh, tOlete!

D dzintra Dzintra 09.01.2013

patiesdībā, tahogrāfs tur nav vainīgs, bet polārā nakts, ko cilvēki nav ņēmuši vērā, slikti mācījušies skolā'.