Diāna Venskusa - Krāpšana

Diāna Venskusa, tagad sauc sevi par Diānu Sidorinu no 2015 gada jūlija līdz 2019 gada novembrim faktiski vadīja uzņēmumu ar nosaukumu cleaning service d. A, kuram pašlaik ir lieli nodokļu paradi un ir apturēta saimnieciska darbība. Uzņēmums reģistrēts tajā paša adrese - skolas iela 11-13 Ikšķile. Šis uzņēmums veica uzkopšanas pakalpojumus (pārsvara schneider electric teritorija, Rencēnu ielā) un reizem sadarbojās ar citiem darba veicējiem, dažādu darbu veikšanai, tad kad ar saviem darbiniekiem nevarēja kaut ko paveikt vai izdarīt laicīgi. Darbistabas princips bija vienkāršs, sakuma Diāna skaisti runāja un daudz solīja, kad darbs tika izdarīts, tad tika veikta daļēja apmaksa (pēc atkārtotam uzstājīgam prasībām) , bet kad bija jāmaksā atlikušais tad netika atbildēts uz zvaniem! Visu laiku melo ka rēķini nav pareizi sagatavoti, vai nu ka nav naudas! Esiet uzmanīgi! Ļoti iespējams ka nākamais šaražnijs kantoris tiks reģistrēts uz viņas drauga Aleksandra vārdu!

š