DHL - Piegāde

DHL Latvija
DHL Latvija sūtījumu piegādes un apkalpošanas līmenis, izrādās zemāks par Latvijas pastu!
No Vācijas sūtījums līdz Rīgai atnāk 3 dienās, bet līdz Jūrmalai 5 dienas!!!

R

I Ivars 27.09.2011

DHL - pilnīgs mēsls

Z zxcvbnm 27.03.2012

"DHL - pilnīgs mēsls"
Pilnīgi piekrītu

A anna123456 05.11.2012

šausmīgie pakalpojumi!
ja es būtu zinājusi par to pirms veikt pasūtījumu!!!
Nezimantojiet tos NEKAD starptautiskiem pasūtījumiem, jo jums būs jābrauc ldisotā un tur stāvēt rindās!!!
Palasiet un padomājiet paši, vai jums viss tas vajadzīgs:

Dodoties uz Lidostas muitas kontroles punktu Jums ir jāpaņem līdzi:

1.Jūsu personu apliecinošs dokuments (pase vai autovadītāja apliecība, vai ID karte)

Jāizdrukā :

2. Avio dokuments (dokuments ar sūtījuma numuru un DHL zīmogiem, kas pievienots pielikumā)

3.INVOICE (Jūsu dokuments, kurā redzams, kas ir pasūtīts, cik tas maksā un kādi ir transporta izdevumi)

4. MAKSĀJUMS (no internetbankas - konta pārskats, PayPal izdruka, Western Union vai cits).

Jums, ar visiem augstāk minētiem dokumentiem un izdrukām, ir jādodas uz Lidostas muitas kontroles punktu (MKP0240), kas atrodas Ziemeļu ielā 16, Lidostas teritorijā, Mārupē.

Muitā rindas regulēšanas iekārtā Jums ir jānospiež cipars „5”, kas ir privātpersonu mutiskā deklarēšana. Muitas darba laiks darba dienās no 8:30 līdz 20:30. Muitas telefons - 67207108

Muitas punktā ir iespējams veikt nodokļu apmaksu ar bankas karti (nepieņem skaidru naudu), bet skaidrā naudā nodokļu apmaksu var veikt Latvijas pastā, kas atrodas netālu no MKP0240. Kad noformēsiet muitā visas formalitātes, tadsūtījumu variet saņemt DHL birojā, Plieņciema ielā 35, Mārupē.

Un tikai pēs tam braukt uz DHL biroju!!!

A anna123456 05.11.2012

Laikam, tā ir valsts politika lai tikt vaļā no konkurentiem:
viņi pēln naudu neko neražojot, un tiek vaļā no pārvādajumu konkurentiem vienlaicīgi, jo dabsiki ka Latvijas Pasts rullē šai situācijā.
IDEĀLI!

R rihards77 07.12.2012

Dhl - pilnigs, gailgs suuds!
nekadas pretim naksanas, nekadas konkretibas, nulle ar - zimi

R rihards77 07.12.2012

Dhl - pilnigs, gailgs suuds!
nekadas pretim naksanas, nekadas konkretibas, nulle ar - zimi

E EdvīnsKarpovs 07.12.2012

es labāk slavēju šo servisu, jo no štatiem sūtīju kalnu slēpošanas slēpes un atsūtīja ātri. pieved pie mājas man labākajā laikā.

A Arzt 04.10.2013

Briesmīgs un pretīgi! Šķirošana - nedēļu! Un nedēļā pakete ir noliktavā (nevar piegādāt uz adresi). Un tas ir kurjerpastu (premium).