www.sudzibas.lv Devu.de Naudas izkrāpšana

Devu.de - Naudas izkrāpšana

Fb reklamē koka sagataves un pārdod. Patiesībā - piestāda pasūtījuma summu, aizmirst par klientiem, naudu neatdod par neizpildītu pasūtījumu divu mēnešu garumā, sarunās neiesaistās. Par naudas atgriešanu atrunājas, aizbildinās par aizņemtību, nozaudētām kodu kartēm, nebūšanu lv utt.
Zane Kalniņa
Pašlaik gatavoju dokumentus PTAC.

M marcisafsdaf 17.09.2018

Pilnīga krāpšana pievienojos. Zane Kalniņa paņems jūsu naudu uz neatgriešanos.

L Linda B 21.09.2018

Pievienojos tiem, kuriem viņa ir izkrāpusi naudu.
Jau vairāk kā mēnesi gaidu rotaslietu lādīti meitai - ar dekupāžas tehniku gatavotu. Solīja, ka būšot gatava augusta vidū. Pati nekomunicē vispār - nebrīdina par kavēšanos. Kad rakstīju un zvanīju, tad sākās teksti, ka esot gulējusi slimnīcā, ka ļoti daudz darba utt. Jau radās šaubas par viņu, bet nu gribējās ticēt, ka lādīti tomēr saņemsim.
Loģiski, ka atkal pazuda un nekādu ziņu nedeva. Tagad, kad rakstu un zvanu, lai atskaita atpakaļ naudu - pinīgs ignore.
Vērsīšos Valsts policijā ar iesniegumu par naudas izkrāpšanu.

K Kristine F. 22.09.2018

Arī man bija problēmas ar šo sievieti sākot jo 2018.g. februāra. Biju pasūtijusi savām kazām gredzenu šķīvi. Samaksāju reiķinu un gaidīju, bet nevarēju sagaidīt savu pasūtijumu. Mēģinot sazināties ar šo sievieti bija neiespējami. Neatbildēja ne uz e-pastiem ne uz telefona zvaniem. Tad pēķšņi paziņoja ka ir slimnica un būšot nākamajā nedēļā atpakaļ darbā un tad izsūtišot mūsu pasūtijumu, jo esit uztaiaīts. Gaidu paiet vēl 2nedēļas no mana pasūtijuma nav ne miņas. Cenšoties sazināties atkal visādoa veidos neizdodas. Atnāk sms ar ataisnojumu ka bijusi atkal slimnīcā. Tad ir semināros, tad konferencēs. Pastīšoties savos pierakstos nekas neesot pazudis. Un tā tas turpinājās 4mēnešu garumā. Kamēr es jau prasīju lai atgriež manu samaksāto naudu. Protams to arī neatgrieza. Tad mans šķivīs biaja izsūtīts kādas divas reizes pa šo laiku bet nesaņēmu. Tad esot kļudijusies ar manu tel.nr esot saņēmusi paciņu atpakaļ. Tad bija nepatīkams zvans Zanei ar to, ka ja nesaņemšu savu pasūtijumu līdz konkrētam datumam es to risināšu jau savādāk. Tad pēc dienas es saņēmu savu pasūtijumu, kurš bija izsūtīts iepriekšējā dienā tikai, ko var redzet sūtijuma izsekošanā. Un varēja just pēc smaržas ka ir arī tiko ražota. Lai izdodas atgūt savu naudiņu cilvēkiem.

M Meganija 12.12.2018

Arī man pirms kāzām šī uzņēmuma
Devude.lv un Zanes Kalniņas profesionālās atrunas radīja smagu vilšanos. Jo līdz šim ar tādu krāpniecību Latvijā nebīju saskārusies.Veicu pasūtījumu,apmaksāju un viss "bez galiem". Ne gredzenu paliknītis ne magnēti. Tagad PTAC lai cīnās.

really? 12.12.2018

Varbuut vairak konkretiibas? Vards un uzvards sada konbinacija ir looti izplatiits!