DEVENES - DEVENES

Šito nolādēto rajonu vaidzētu noslīcināt, vnk riebjas, nepietiek, ka pilns ar urlām, bet tas TOPS, ieeju iekšā, preču nav, vnk nav, laikam kkāda inventerizācija, prasu kur popkorns. ok aizved, kādas divas paciņas mētājās, pie tam ar kkādu debīlu garšu, kases ir aizķērsotas ar ratiņiem., normāli jau būtu, ja veikalu vnk aiztaisītu ciet, bet nē.Tad vēl tās solārijs MAIAMI, nedomājiet, ka uzrakstīju nosaukumu nepareizi, nē nē tā ten ir MAIAMI :D Un vēēl, pilns ar kkādiem suņiem kas te savā vaļā skraidelē n baida cilvēkus, kurām urlām tie suņi pieder a? Un tas pastkastītes ir vnk horiblle, durtiņas jau krīt laukā, par atslēdziņām ar kurām tās varētu aizslēgt pat nerunāsim, viņiem ir nagla, ar kuru aiztaisa, kūū, un kaimiņi ten ir vnk šausmīgi, to vien dara kā bļauj, ārdās kā suņi un atspārda savus bērnus, nu sapņu rajons.

X xone 18.02.2010

un?

B Burunduks 18.02.2010

Nu tavs runas stils neatstāj iespaidu, ka būtu ko labāku pelnījusi kā dzīvesvietu :))
Nu ja tik ļoti nepaīk, pārvācies uz citu rajonu, pilsētu, da kaut vai valsti, tik nestreso. Dzīve ir skaista.

A Anda 18.02.2010

Runa ir par 9 - stāvu mājām?? Nu nezinu, kad es dzīvoju Ventsplī, tās tikai cēla un visiem tas likās tiešām sapņu rajons. Un kāpēc gan ne? Skaties no pozitīvā - tuvu jūra, mežs, piedzīvojumu parks, nosacīti svaigs gaiss.. . Ja man būtu jādzīvo Ventspilī, tad noteikti tas ir labākais rajons. Ko tad lai saka Pārventa?

L liene 18.02.2010

kā var tās betona mājas un saplīsušos slidkalniņus nosaukt par sapņu rajonu??? :D
+ tas mežš ir piemēslots un tās kāpņutelpas smird pēc atkritumiem.
:D :D

L liene 18.02.2010

pie tam tās mājas cēla priekš imigrantiem no krievijas.

D DreamLV 18.02.2010

ventpils tur nekā īpaša nav vienīgi izbruģets un sakops un tas ari ir viss!!!