Autonomā Deppo SIA - Krāpšana

Uzmanaties no Auto nomas Sia Deppo Jānis Leimanis juridiskā atdrese Mārtiņa iela 6, Ogre
Iznomāju šajā kompānijā, ļoti sliktā tehniskā stāvoklī automašīnu uz vienpacmit dienām, ar limitu 3000 km samaksāju īres naudu iemaksāju drošības naudu. Kad atgriezām transportu bija pārsniegts km limits 250 km, pie saņemšanas odometru rādījums bija 198424 kad atgriezām odometra rādījums bija 201674 kopā pa 11 dienām nobraukti 3250 km. Pie saņemšnas am bija ar lieliem defektiem, nedarbojās avārijas gaismas, nedarbojās elektroniskie loga pacēlāji, salonā iekšā pūta tikai silto gaisu, ABS SENSORU DEFEKTS, kā rezultātā odometrs nesakrīt ar Gps rādījumu, dēļ kā rezultātā, netiek atgriesta drošības nauda. Sākumā izteicās cerīgi, ka itkā pārbaudīs vai odometrs nav atgriests ja nav, tad atmaksās drošības naudu, bet diemžēl tukša runa, protams pat nekāda kompromisa risinājums. Izsaka draudus ar Jurista Biroju ABC kuri itkā ,,izvazās,, pa tiesām.Lūdzu esiet prātīgi izvēloties autonomas Sia Deppo Jānis Leimanis pakalpojumus!
O.Ozols

Atbilde no Qwerty09 Pārstāvja atbilde 03.08.2020

Godājamais Otto Ozols p.k. 030477-12883 , diemžēl šī sūdzība nav patiesa jūs patiešām nobraucāt vairāk pēc jūsu pasniegtā nobraukuma , par to jūs pārliecinājāties pēc mūsu GPS sekotāja kas mūs apkalpo www.seko.lv jūs neviens nav apkrāpis , jums ir izrakstīts rēķins, patreiz jūs mūs krāpjat , jums arī visu to labāko uz tikšanos :)

T Taisnīgums99 31.07.2020

"izvazā" pa tiesām, labs Jums joks. Ne tas deppo var atljauties normalu kantori noalgot, ne ari tie amatierveidigie lielie piedzineji abc neko nevar. Fuflo tas viss.

T Taisnīgums99 04.08.2020

Deppo SIA publicee visu klientu personas kodus? juristiniabc jums laikam neko nav iemacijushi.