www.sudzibas.lv DEPO veikala DEPO preČu kvalitāte

Depo - veikala DEPO preČu kvalitāte

Vairs neiešu uz veikalu DEPO, jo tur pārdod preces kuras saplīst pirmajā mēnesī, tapetes (varbūt ne visas bet manā gadījumā tas gadījās 2 reizes) vietām bez krāsas, Virtuves krāns tek ne tikai pa tam paredzēto vietu, ka arī flīzes atšķiras biezumā. Nu kā var pārdot tādas preces!!???? Kāpēc mums cilvēkiem visulaiku ir jācīnas ar to ka DEPO negrib naudu atdot par nekvalitatīvām precēm, nu nevajag mums tādas preces. Es saprastu ja pērk preces par pašām zemākajām cenām, bet manā gadījumā tās bija tīri skaistas cenas. Latvijā laikam vēl ilgi veikali tirgos nekvalitātīvas preces, bet cilvēkam jācīnas par savām tiesībām.

Z Zīmoglakāvārtīdams 17.02.2010

Man gad ar Depo vislabākā pieredze. Maina visu kas brāķīgs. Liekas ka naudu atpakaļ nevar prasīt bet samainīt pret citu preci nav nekādas problēmas. Es pēc gada atnesu motorzāģi, ko pats nosvilināju slapjus baļķus zāģējot- nocēla no plaukta citu un apmainīja bez vārda runas.
Depo maina preces arī pēc PT likumā noteiktām 14 dienām, vēl vairāk nākot pretī klientiem.
Pamēģini uz Maximu aiziet un puķupodu atpakaļ nodod- sak. pārdomāju, nahren man tāds sūds. Depo tas viegli iet cauri.
Un nepērc ķīniešu krānus pa Ls6, pērc dārgos vācu vai zviedru pa Ls 35 un viss būs bumbās.
Un flīzes aiznes atpakaļ- apmainīs.
Tapates arī aiznes, ja brāķis- apmainīs bez vārda runas.

S solca 17.02.2010

Kā jau minēju nepirku lētākās preces. Krāna cena mazliet pārsniedza tavu minēto. Ir runa par to ka viņi ar savu nekvalitatīvo preci man rada zaudējumus jo meisters izsaukts, virtuve slapja un tad vēl man jāņēm vieta prece kuru viņi nevar garantēt ka tā būs labāka, tāda bija mana pieredze.

J jjj 17.02.2010

aizej vel uz DEPO nopirksi netik tādus sūdus vien...

P pufa 17.02.2010

kas tev rokas no di..as aug, ka krānu nevari pati pielikt, ja jāsauc meistars?

Z zonts 26.02.2010

Mīļumiņ, Depo to krānu un flīzes neražo. Atkal kaut kas tev te sajuka un samisējās. ai, ai, ai... Sega kož, spilvens spiež, gulta neērta.

P paldies 04.12.2010

nopirku boileri un uudens filtra chaulu ar filtru..atnaca santehniks uz konsultu - nozviedzas par boileri un par uudens filtra chaulu ari zviedza - pateica ka tas kkads kas 2 dienas jagaida kamer ar silikonu salimejas...izradijas ari ka dzivokli jauda svaka, aizstiepu atpakal to komplektu uz depo un man naudu atpakal gan nedeva bet uzskaitiija uz depo kartinas - varu pirkt jebko citu tur.

bet pec nostastiem un darbinieku izteikumiem sapratu, ak tur biezi nes atpakalj braaki!! ari boilerus.mja.

pirms 4 gadiem pirku tur boileri kas pietiekoshi nesildiija uudeni - udens teceej tad silti remdens, bet ne karsts!

ta ka labak pirkt nopietnas lietas nopietnos veikalos...

J Jana 17.07.2011

DEPO ieiet brāķu tirgošanas fāzē:

* ****** 17.07.2011

Un ja pie visām ķibelēm padomā par to, ka cenas tur nemaz nav zemas, tad tā šķebīgi paliek.Citās vietās precēm ir labāka kvalitāte un cenas tādas pašas, bet dažreiz pat zemākas.Man šai veikalā nav gadījies neko labu nopirkt.Šķiet, ka viņi ir sākuši par sīknaudu iepirkt brāķētus sūdus un šeit kruti pelnīt.Maitu kantoris.

T To****** 17.07.2011

Depo jau no laika gala domāts priekš lohiem!

V Vitālij 27.03.2016

Nesen pirku spuldzes,peec nedeeljas vinjas man paardega. Atnesu uz veikalu,lai samaina peec garantijas,bet veikala darbinieki atteicaas mainiit!!!!! NEIESAKU pirkt spuldzes Depo,jo vinjas aatri paardeg,un vinjas nemaina!!!!

Z Zane Kruka 13.04.2018
Darza nojumes

Labdien izbraukaju tris Depo veikalus, ( Bergos, Ulbraka, Krasta iela), nav neluk izlikts dārza nojumes. Vai jus gaidat ziemu?