www.sudzibas.lv DEPO Valsts valoda

Depo - Valsts valoda

28. maijā apmeklēju veikalu DEPO Daugavpilī. Vēlējos saņemt informāciju par flīzēm.Lūdzu informāciju diviem pārdevējiem- vieņs no viņie -sieviete vārdu neatceros neko nesaprata, tāpēc pasauca otru pārdevēju. Otrs- tā vārds bija Arturs- atbildēja krieviski pat nepacentās nevienu vārdu pateikt valsts valodā kaut arī es jautājumus uzdevu latviski. Ļoti šaubos vai veikala DEPO pārdevējiem ir valsts valodas zināšanu atbilstošā kategorija.

J

P Pluspunktsbankrots 30.05.2011

Daugavpili pat bankās neruna latviski.:)
Sen jau vajadzeta krievijai atdot to sūda pilsēteli.

T ToPlusPunktsBankrots 30.05.2011

Arī Rīgā reti kur var dzirdēt latviešu valodu, īpaši jau privātfirmās.Ir sajūta kā lielā krievu sādžā, vienīgi ielu nosaukumi pagaidām latviešu valodā, bet cik ilgi? Latvieši aizbrauc darba meklējumos.bet krievi paliek, un nākošajās vēlēšanās var pat gūt balsu vairākumu.

A Andrejs 30.05.2011

согласен с автром надо знать язык темболее в сфере торговли

I Ivan 31.05.2011

Kāda ir problēma runāt ar pārdevēju krieviski, ja jūs zināt krievu valodu. Netērējiet laiku muļķības.

S S.O. 31.05.2011

Man Depo veikali ļoti patīk

B Baņķieris 01.06.2011

Krievu valodas nepratējam labāk Daugavpilij netuvoties!

A Arturs 01.06.2011

Уважаемая Julija! Пишет вам тот самый Артурс. Мне вот мучает вопрос, вы прихадили ко мне в отдел поговорить на латышском? Или всё таки получить консультацию по плитке? Причем то что вы мне тогда говорили я прекрастно понимал и отвечал на ваши вопросы!!!

L Lola 08.06.2011

Bļin, besī ārā tā mūžīgā muldēšana par valsts valodu! Vai nav vienalga kādā valodā runā? Katrs cilvēks runā savā dzimtajā valodā, un kādēļ viņam jālauž mēle un jārunā citā valodā!? Kad aizgāju pie daktera un viņa (krieviete) man latviešu valodā sāka stāstīt kas par kaiti un kas jādara, es no 12 vārdiem labi ja 2 sapratu ko teica, un kam no tā vieglāk, ka cilveks runā valsts valodā, bet viņam grūti noformulēt domu!? Un ar ko atšķirās krievi no latviešiem? Paskatieties kā krievijā dzīvo, kur krievi vada valsta, un kā lv, kur LATVIEŠI vada valsti, pareizāk iztirgo valsti! Un liela jēga no tā ka viņi zin valsts valodu, ka viņi ir latvieši? Nekāda galīgi! Tad kāda starpība kādā valodā runā, ja nesaproti sameklē citu pārdevēju vai galu galā veikalu, nafig sev nervus čakarēt! Autorei iesaku pašai palasīt ko sarakstijusi un padomāt vai nav sviestaini sarakstijusi! Man i rimi gadās ka deguna priekšā aiztaisa kasi ciet, i maksimā i supernetto, bet tāpēc es nerakstu ka sūdīgs veikals!

T ToLola 08.06.2011

Dzirdēju, ka par krievu valodas ieviešanu par oficiālo valsts valodu esot savākti vairāk paraksti kā par latviešu.700 latu, kas bija paredzēts nobalsošanai par latviešu valodu atkal nelietderīgi izvazāti.

L Lola 08.06.2011

Un paldies Dievam, ja es varētu tad par krievu valodu parakstītos ar visām četrām! Lai beidzās šitā muldēšana vienreiz par visām reizēm, pieriebies jau!

N Niks 14.09.2012

Согласен с автором, все-таки это крупный магазин и продавец должен знать и латышский, и русский.

Но в целом, если оба понимают, но "сказать не могут" - так в чем проблема? Говорите, каждый на своем и все поймете.

Единственный пост, в котором более-менее адекватные комменты на нац. тему. Радует.

G ggggggggg 04.01.2015

Pilsētas svētkos pasākumi ( pašvaldības finansēti ) notika krievu valodā. Kauns Latvijas valstij!