www.sudzibas.lv DEPO Vai tur pazīst vārdu-kultūra

Depo - Vai tur pazīst vārdu-kultūra

Labdien!
Gribētos painteresēties,tas ir normas robežās,tu griezies pie pārdevējas pēc konsultācijas,bet atbildes vietā tevi vienkārši pasūta trī mājas tālāk un turpina mierīgi runāt ar savu vecīti pa telefonu.To konkrēti var attiecināt uz Ugaini Svetlanu,jau vairākkārt uzķeros uz šo dāmu,veikala pārstavja formā.Varbūt izņēmuma kārtā,tas dažiem darbiniekiem ir atļauts!!!Lūdzu ņem mērus!

V

M Maara Liepina 06.06.2013

Labddien.Man gan jasaka, ka Svetlana U. Apkalpo laipni un profisionali.Es biezi ieperkos Jekabpils DEPO veikala.Man vajadzeja cementu, griezos pie pirma pardeveja, ko redzeju tuvuma, Ta bija meitene pie laminata, vina palidzeja man sameklet pardeveju no buvmateriala nodalas.Pardeveja bija laipna.vina bija uz izkersanu un palidzeja ne tikai man!!!
Varbut Jus pasi bijat, , loti laipni, , ar pardeveju???

Ar Cienu
.Liepinu gimene