Depo - Uzslava

Bieži iepērkos depo veikalos, vis biežāk sanāk Dreiliņu depo iegriezties, jo ir pa ceļam uz būvniecības objektu, gribu uzslavēt veikala personālu par apkalpošanu, ievēro pircēju un ļoti operatīvi, kvalitatīvi sakomplektējam vajadzīgo, kas šajā ātrajā laika ir ļoti svarīgi, pat ja nebūs pa ceļam, personāla dēļ braucu, braukšu un draugiem iesaku depo, Lubānas ielā, malači un paldies!

12.02.2020

V VilnisBanga 12.02.2020

Manuprāt tev paveicās. Iespējams es parasti ierodos dažādos depo nelaikā, bet vairums gadījumos nākas cīnīties par konsultantu un meklēt pa "pus zāli" kādu, kas mani sūta meklēt citur, jo neatbild par attiecīgo nodaļu. :D

Cik gadījies tur būt, tad pārdevēji salīdzinot ar citiem veikaliem tur tiešām ir daudz izpalīdzīgāki.

latvietis7 13.02.2020

Depo darbiniekiem kāda jauna motivācijas shēma?

Slavē veikalu un saņem prēmiju, vai bezmaksas kasti ar skrūvēm?