www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Ir nācies sakārties ar nepatikāmu pārdevēju attieksmi Depo krasta iela. Ja stenda stāv viena cenu zīme un pie kases noskene pavisam citu pārdevējās atsākas uzklausīt un pasaka tā nav mana problēma ejiet uz nodalu un stāviet atkal metriem garas rindas. Elementāru pieklājību ši veikala pārdevēji nezina ne labdien ne sveiki. Tikai atbildi ka maksa ta strādāju, bet ne jau klients ir vainīgs par pārdevēju algu līmeni, jo nelaipnāk apkalpos jo mazāk klientu bus jo mazākas algas ari pašiem pārdevējiem. Otrs lai kāds no Depo vadības panegina piekraut būvmateriālu ratus un pārvietoties pa veikalu kur ir pilns ar cilvēkiem. Vai tiešam ir nepieciešams aizkraut visas ejas lai nevarētu uzmanīties??? Šajā gadijuma būtu jāņem piemērs no Skandināvijas valstīm kur doma par klientu ne tikai ka vairāk preces ievietot mazāka tirdzniecības platība.