www.sudzibas.lv DEPO slikts servis

Depo - slikts servis

Labdien!
Bijam Riga , Krasta iela 36,
Pirkums tika veikts s.g.09.02.2018 pl. 12,14,48
Praucu uz so veikalu biezi ,man loti apmierinaja ka vsareju iebraukt un nopirkt lielos materialus netraucet darbiniekus un pie kase izbraucot norekinates , un visi laimigi, bet sodien biju loti vilusie par darbinieku atieksmi ,mes ar viru panemam uz jumta uzlikam pufilus CD un UD tad PAROKS vati 100mm , nolikam masinu paredzetaja vieta P un iegajam veikala iegadaties sikas preces. Tad iestajamies rida uz kasi un taka mums vel nepieciesamas bija kurinajamas briketes , iestajamies rinda pie kases , bet briketes var iekraut tikai ar pagriezienu pa kreisi, iebraucam,apriezamies , iekravam kurinamas briketes...un talak spratam ka ...bus problemas. No krteisas npuse uz kasi izgriezas balts buss no P ,redzeja ka mes iebraucam pec kurinama bet tad ka mes griezamies jau uz kasi vins mus nelaida , talak pecta jau velviena masina mus spieda un nelida , dad zila masina kura ari negribeja mus laist un nelaide pa kreisi uz kasi , nakosias masinas soferitis mus palaida uz kasi .
UN tad sakas pats inerisantakais no DEPO darbinieku puses.
Cik sapratam nak kasiere kura vers kasi , ar roku pamaj ka var pievienoties kasei , taka buss kas stav pirms mus saprotam ka ertak piebraukt mus neka izgrieste pirms mums stavosam bussam ka jau iekartojies 2kase, Bet te mus pardeveja Julija un apsrgs liek mums griestes atpakal atpakalgata un staties aiz vina , pardeveja Julija vel mums noradija ka jaievero labas rokas likuma un apsargs manam viram saka- liksot parbraukt no vienas vietas uz otru vietu un vel ilgak stavesim. Es viram sasutusi teicu ka te dara visi ko grib un staiga rokas kabata salikusi , kur garamgajusais apsargs bija sasutis ka vins esot tikai cilveks un driksto puzdeinas iet un otrs man nelava pacelt balsi jo es atrodoties uz ramas kur notiekot tirznieciba un vienmer pie visa esot vainigi apsargi. APSARGI uzvedas loti necienigi , mazakais kas tiesam bija salicis rokas bikses un ar mani pat nesaprotama pec skaidrojas un un vairaks reizes sakot ak vini APSARGI ari esot cilveki pieejot pie sava kolega vel skala balsi jautaja- ko vins tai dulli damitej eso norarijis kame vins esot bijis projam , KO TAS NOZIME ? KA VISPAR KO TADU VAR ATLAUTIES?
Beigu beigas norekinamies , kasiere Julija loti laipna , viss kartiba , bet pie izbrauksanas parasti esam pieradusi ka ASARDZE parbauda vissu ko esam nopirkusi , bet te parsteidz otro reizi DEPO , vini mus esot noverojusi ko esam masina ielikusi un neeso vajadziba skatities.
Jautajums ka vini vareja redzet cik LED laminas mes panemam , cik krana mazos sietinus u.t.t.
UN APSARDE NEESOT DEPO DARBINIEKI, es saprotu ka vini ir APSARDZE bet DEPO pirceji ne visi zina ka vini navi uznemuma darbinieki . UZVEDAS KA IPASNIEKI,
Iesakam mazliet skarto kurinamo brikrsu iekrausan sakarigak , jo ziemas sezona ta tiesam ir problema izbrauk un iebrauk jus noliktaja iekrausanas vieta ka ir vajadzigi tika nedaudz kurinamo brikesu iekrausana ,es ka sieviete braucu un biju apmierinata ar jusu servisu jo man nav divreiz jaiekrauk briketes , uz keru un pectam masina , bet laikam del jusu darbiniekiem un APSARDZES kuri sevi uzskata jau labu laiku par sis uznemuma IPASNIEKIEM domas jamaina .
Ar cienu , Liene 23770501

Papildināts ap no kgs 11.02.2018

Lai nu paliek.
Aizmirstiet.
Kā uzrakstīju tā uzrakstīju , ko cepjaties.
Lai jums veicas un nenokļūt tādā situācijā kā mēs ar vīru.
P.

C critical thinker 09.02.2018

jūs ap no kgs vai Liene esat ko dzirdējuši par valodu, rakstību un gramatiku?

A ap no kgs 09.02.2018

Esmu esmu , te neiet runa ne pa gramatiku ne pa pareizrakstību , bet par atieksmi pret mums pircējiem. Un nevar būt tā ka pircejam jājūtas ka es apkalpoju pardevēju vai apsargu ierodoties vikalālā. Tā ir viss lielākākā nekaunība pret pircēju, pie mums Latvijā lai cik negribētos tā domāt , bet tuvojas 90gadi, esi bezspēcīgs .
P.s.
Varbūt arī esmu rakstījusi ar kļūdām, bet nav runa par gramatiku , bet kad notiek ar mums un mūsu atieksmi vienam pret otru.

H Hellooo 10.02.2018

Tāda lieta, kā gramatika, palīdz vieglāk saprast to, ko mēģināt pateikt - precīzāk.

X Xxxxxx 10.02.2018

Ja godīgi es nesapratu īsti domu,jo man vajadzēja minēt,kas par vārdu domāts!

A AnvoyT 09.02.2018

Ārprāts. Tiešām.
Bēdīgi... Nav iespējams izlasīt tālāk par pusi.

A ap no kgs 09.02.2018

Ļoti žēl ka iteresē tikai gramatika! Bet ko te brīnīties, tādi Mēs esam. Galvanais lai papīri kārtībā.
Veiksmi Jums.

X Xxxxxx 10.02.2018

Ja es nevaru Jūsu domu izteikto saprast,tad loģiski man interesē gramatika...jo katrs otrais vārds nesaprotami uzrakstīts un man jāmežģī smadzenes ,kas tur domāts vellos par vārdu,tad Jūsu garajam klāstijumam zūd jēga...

veesaa007 10.02.2018

Gramatiski pareizi rakstot, tiek izrādīta elementāra cieņa tiem cilvēkiem, kas lasīs tekstu. Bet šo "savārstījumu" nav iespējams lasīt, jo pat izteiktā doma nav saprotama. Ā, un ar kādu domu tiek publicēts savs (?) telefona numurs?

Lieneap kgs no no no turpmak lai butu vispar kkada skaidriba kuras te galigi nava raksti sudzibas savai skoLOTAJAI ka vina ir glupa un nav iemacijusi tEV raxtit cilveku valoda.