www.sudzibas.lv DEPO Slikta apkalpošana

Depo - Slikta apkalpošana

Latviešu valodā nerunā neviens. Jūtie kā Sibīrijas plašumos. Iegāju nopirkt plst. 18.30 mālu maisinu. Lai ietaupītu savu un apkalpojošā personāla laiku, iegāju kājam. Man krieviski kaut ko sāka stāstīt par manu mašīnu, ka te apkalpo tikai ar mašīnu. Tā vietā, lai vienkārši veiktu apkalpošanu, mazā krievene šķiež savu un apmeklētāju laiku, izdomājot savus likumus.

24.09.2019

D Dace Koltova 24.09.2019

Un kas Jums pret citautiešu valodu ko cienitais? Vai viņi Jusu prat nav cilveki ko? Cik var but šādu rasistu ko .Varbut padomājat ja butu si cilveka vietā un par Jums te sudzetos.iesaku vispar šadas lapas slègt jo te vienus murgus raksta ka tik par kadu pasudzeties paskatieties vienreiz paši uz sevi idealisti!

D Dom2 24.09.2019

Zigmunds Šveicars, надевай форму и иди работай в Депо , обслуживай клиентов на чистом латышском. Руководство Депо это оценит.