www.sudzibas.lv DEPO Nepieklājīga uzvedība

Depo - Nepieklājīga uzvedība

Rupja un nepieklājīga uzvedība, pārdevēja atļaujas pārmest, ka nāk uz veikalu bez vajadzības, nezinot lietas patiesos apstākļus. Liek ievērot divu metru distanci vecākiem starp nepilngadīgam bērnam. Jābūt drošības pasākumiem, bet nezaudējot cilvēcību.

03.04.2020

K

BondsBonds 04.04.2020

Būtu izpratusi esošo situāciju un nomierinātos. Tagad veikalos pārdevējiem jau tā 300 procentīgs stress. Bet nē! Tev jāielien te ar savu gudrību un komentāriem.

B BredsPits 04.04.2020

Piekrītu,tagad jau tā situācija ir saasināta,nevajag radīt lieku stresu tur,kur tas nav jārada.

B BredsPits 04.04.2020

Žēl,ka pārdevēji rada lieku stresu,nepatīkami

N nav nozimes 05.04.2020

Tieši tā, jātaisa ciet visi būvniecības preču veikali vai to darba laiks jāsamazina līdz 14:00. Tas būtu sakarīgs risinājums šajos apstākļos. Atnāci pēc tā ko tiešām vajag, nevis tikai pastaigas pēc iegāji apskatīties, kas tur jauns notiek. Vai atnācu pēc 1-2 skrūvēm vai pēc 1 metra vaskadrānas. Jāizvertē vai tiešām sīkumu dēļ ir jāriskē, kaut kur iet. Sēdiet mājās, pastaigājieties pa parku vai citām vietām, kur pietiekoši liels plašums starp cilvēkiem, nevis pa veikaliem.

B Bends 08.04.2020

Iespējams runa jau neiet par skrūvītēm,ko darīt,ja ūdens sistēma vai siltuma nojūk,tas taču ir kā nepieciešamības prece,tiem,kuriem tiešām neko nevajag,tie,lai nestaigā,lai gan katram jau savas nepieciešamības preces.