www.sudzibas.lv DEPO Nekad neejiet straadat uz DEPO!

Depo - Nekad neejiet straadat uz DEPO!

Es esmu bijusais darbinieks veikala DEPO ulmanja gatvee. Vadiiba ir vienkarshi nenormaala. Darbinieks tur pastrada pus gadu un tad vinju met ara, lai nemaksatu vairak. Nevienam nekad neieteiktu tur stradat, attieksme sausmiiga. Pec paris menesiem JUs ienidisiet klientus. Jaunais direktors izliekas, ka ir baigi gudrais, bet vinjsh vispar nemak vadit veikalu un ir rupjsh pret darbiniekiem. Ja jus gribat stradat tur ilgi, tad jums nevar pat kosleni koslat un smaidit, ir jastrada kaa robotiem, bet ja vaditajs jus gribes izmest vinsh atradis iemeslu lai to izdaritu. ka var laipni apkalpot klientus, ja tev no pasa rita saboja garastavokli? NEKAD neejiet straadat uz DEPO- nozelosiet!!! Un tapec nav par ko brinities, ka darbiniekiem ir pilnigi vienalga uzklientiem.

K

I ich 25.01.2010

Depo patiesiba vispar ir viena interesanta bode! :) man gan liekas, ka ta tada nav vieniga Latvija, bet tas jau cits stasts.
darbinieki tiek pienemti, ka pardeveji.. tomer, ja paveicas stradat no pasiem jauna veikala pirmsakumiem - sakuma visi draudzigi cel veikalu, sakot ar pamatiem, beidzot ar jumtu, tad tiek uzstaditi plaukti, atvesta prece, to pienem ari visi kopa, sak kramet plauktos, 10 reizes parkramet, beigas vel ieklauties kaut kados mistiskajos terminos, kas zinami vien vadibai, jo zemaka limena darbinieks - pardevejs, vispar ne par kadiem procesiem netiek informets..
kad beidzot jaunais veikals ir atverts - tads nu vins stav jusu prieksa, pardevejs, kas tikko uzcelis veikalu, pilnigi neapmacits par preci, tikai minimali par galvenajam Depo pardosanas idejam.. pardevejs zina, ka ir jasmaida, jauzruna pircejs, jaapkalpo un japalidz izveleties preci, bet neko nezina par pasu preci, turklat lielaja precu klasta ne parak orientejas..
nosodiet, ja velaties, bet visu, ko Depo pardevejs zina, vins zina no savas pieredzes un patstavigi meklejot kaut kadu info..
Depo nestrada slikti cilveki vai neprasmigi pardeveji, vienkarsi nav isti noorganizets darbs, sakot no vadibas, .. lidz ar to ari tur ir tiesi ta, ka ir.. :)

I ingucis 12.02.2010

Piekrītu Lorai un Ich. Pircēji, esiet paši laipni, iejūtīgi un pacīetīgi, tad arī to saņemsiet pretī. Es ne jau par to, ka: kā tu man, tā es tev!Depo pārdevējiem tiešām ir ļoti daudz daudz darba, visu laiku jākārto prece, ja nav ko kārtot, tad jāpārliek no viena plaukta uz citu. Tur nav laika stāvēt un pļāpāt, kur nu vēl pusdienot 2 stundas:))), viss un visur tiek kontrolēts. Gribu novēlēt pircējiem drusciņ loģisko domāšanu, DEPO ir pašapkalpošanās veikals, kur jums pārdevējam nav jāpiestumj ratiņi un visa prece jāielik ratiņos. Rimi, Maximā arī pārdevēji jums visur stumj ratiņus? Depo darbiniekiem novēlu veselību un izturību un protams daudz patīkamu, naudīgu pircējiņu.Lai jums veicas!

T tūrists 21.02.2010

Depo - veikals kā veikals ar savām īpatnībām un vadības modeli. Kāds te minēja K-rauta kā īpašu paraugu, bet pēdējā laikā K-rauta darbinieku atrast ir grūtāk kā Depo. Un ne tāpēc, ka cilvēki būtu sliņķi, bet tāpēc ka izmiruši vēl straujāk par Depo, jo izmaksas šiem laikam lielākas un aprite no platības sliktāka.

Ar kompteneci Depo gan ir tā kā ir - nodaļu vadītāji ir noskraidījušies pašapmācības speciālisti. Bet daudzas tantiņas un bērni... ir tantiņas un bērni. Kādreiz tur strādāja vēl pietiekami daudz idiotu, bet nu jau sen tādu nav, jo tagad viegli atrast labāku darbinieku. Visi cenšas palīdzēt, pat, ja ne vienmēr spēj.

Kas sūdzējās par plauktiem un krāmēšanos - ja cilvēks strādā nodaļā, tad pašam arī būtu jāplāno - ko cik augstu likt, cik bieži to pērk, u.t.t. Platība maksā naudu, tāpēc arī ir tie augstie griesti un veikals-noliktava. Veikala direktors neizlemj, kur jāstāv izlietnei un kur duškabīnei.

Vienmēr jau liekas, ka cits nestrādā un vadītāji vispār visu dienu degunā urbina... esmu strādājis dažādos līmeņos dažādus darbus (gan ne Depo) un varu tikai ieteikt vairāk domāt par sevi un kā savu darbu izdarīt labāk un efektīgāk. Tad gan mazāk skriesi ikdienā, gana augstāk kāpsi pa dzīves trepītēm.

Visbeidzot - sliņķi, idioti un bremzes nevienam nav vajadzīgi un nekad nav bijuši. Vienkārši agrāk bija problēmas dabūt lētu darbinieku un visi vadītāji visos uzņēmumos mocījās ar to, kas bija pieejams, bet tagad viss ir tieši otrādi - grūti izvēlēties labāko... Kādreiz bija normāla situācija, ka atnāk cilvēks uz darba interviju - tikko no skolas, neko nemāk, darba pieredze un disciplīna nulle, attīstības un skolas sekmju līmenis mazliet virs debīlā un uz jautājumu par algu mierīgi atbild - 500. Kāpēc 500? A smuks cipars, bļ...

Viss ir kārtībā ar Depo. Normāls veikals kā visi citi. Haļava beigusies, dāmas un kungi, laiks strādāt.

Z Zane 21.02.2010

Pati saja veikala stradaju kadreiz, un attieksme bija loti laba! Tiesam priecajos! :) Un algu man pielika, un kad direktoram bija svetki, tad bija milzum liels un gards galds, kura kad pardeveji, kasieri, un veikala apkopeji vareja piedalities un est dargus edienus un desertus... protams milzum daudz delikateses apmeeram 300-ls vertiba! :) Milu direktoru R. K. :) Briniskigs cilveks, tikai tagad nodarbjas ar savu biznesu un vairak nestrada depo! :)

N Nu,nu 27.05.2010

jūs vismaz ārzemēs esat bijuši? Ieejiet jebkurā veikalā un tur jums katrs pārdevējs teiks to pašu ko Depo pārdevēji. Tajos veikalos cilvēku ir daudz vairāk pa dienu nekā pie mums pa nedēļu, un neteiktu ka visi daudz maz normāli. nez kāpēc vinjiem mēle nepiekūst teikt to nodeldēto frāzi. vienmēr ir patīkami ja ir pieklājīga attieksme pret klientu!

M mei-dei 03.06.2010

Es varu teikt tikai to ka apmeklējot Depo veikalu un tajā iepērkoties man nav bijušas problēmas ar pārdevējiem, ja laipni kaut ko pajautāju, vienmēr saņemu laipnu atbildi!!!

S Svetlana 12.07.2010

ārprāts, kas darās...bet nu bijām iecienījuši šo veikalu...tagad jau neviens darba devējs negrib maksāt vairāk.

R RaimondsEvers 10.08.2010

Ja tur ir nāciet ciest no tādiem nekauņām kā tu kas burtiski uzkāš Cilvēkiem savu debīlo garstāvokļa dēļ.

B bijusi depo darbiniece 27.09.2010

Īstenībā Krasta DEPO tā ir pilnīga vergošana...savus darba pienākumus veicu ar pilnu sirdsapziņu, jo man ļoti patīk izpalīdzēt un apkalpot pircējus. Bet tas, ka vairākas stundas pēc kārtas tevi nelaiž atpūsties vismaz uz dažām minūtēm, nogurums tiešām nomāc jebkādas pieklājības frāzes, vienkārši vairs nav spēka. Protams, klients nav vainīgs par to, ka darbiniekus tā nostrādina, ka pat dažreiz vairs vispār nevar bilst ne vārdiņa, jo mute jau izkaltusi pa visu dienu runājot -tās DEPO GARĀS FRĀZES:D:D
Daudz atzinumus un atsauksmes esmu guvusi no pircējiem, atlaišana pilnīgi nebija nekāda iemesla ( atlaida par to, ka nevarot paaugstināt algu), kolektīvs superīgs, bet vadības noteikumi, protams, padara darbiniekus par robotiem un vergiem. Attieksme DEPO veikalos tiešām ir katastrofāla, darba inspekcija jau konstatēja, ka darbinieki ir pārāk nostrādināti un cilvēktiesības šeit VISPĀR NEIEVĒRO.

K kara 20.10.2010

KĀDAS ALGAS TAGAD IR DEPO VEIKALOS?
PĀRDEVJIEM UN KASIERIEM.

R Raimonds 13.11.2010

Rīgas veikalos, algas apmēram 300Ls(neto)

S suns 09.06.2011

diemzheel situaacija ir taada-lielaakaa dalja darbinieku ar staazhu(protams arii pret prasiibaam algu likmei), iisti cienjaa nav-ar retiem iznjeemumiem.
p.s maksimaalaa stundu likme pashlaik ir sasniedzama 2.15 ls/h(uz papiira)-ar ljoti retiem iznjeemumiem, kuri tieshaam sho likmi dabuus.
p.s1 protams ka jaastraadaa buus un maz neliksies.
p.s2 tas kursh nav pieradis dresuurai-iesaku pamekleet mazaaku iestaadiijumu.
p.s par virstundaam, atvaljinaajumiem-ir taa...-itkaa jau likumiigi-atrunatas premiaalaas piemaksas(darba liigums), un atvaljinaajums-shai gadiijumaa katru meenesi briivdienas(dazhas, kas iekriit darba grafikaa)-tiek uzrakstiits pieprasiijums par atvaljinaajuma pieshkjirashanu-ne jau aiz briivas gribas!(jo katrs aicinaajums kautko parakstiit-ir uzskataams par obligaatu-jo logjiski kautko atteikt iestaadee kur tik briivi tiek palaisti un pienjemti kadri, bish liek iedrebeties esoshajam darbiniekam...kursh gan grib riskeet)-taapeec tas tiek izmantots iestaades labaa peec pilnas programmas(protams viss likuma itkaa ietvaros).

p.s3 darbiniekam kas grib straadaat "DEPO"-ir jaabuut:ljoti paklausiigam, bezierunu pakljaaviigam, bez savaam iniciatiivaam(jo ir milziigs departaments-kas taas iniciatiivas pats veido)., ar ljoti maz prasiibaam, jo zemaak taa galvinja nolieksies, jo mazaak negaisa naaks paar to straadniecinju., galvenais veidot teelu par sevi ka esi pats neaizvietojamaakais darbinieks un neaizmirst iemineeties priekshnjiekam ka kaads tur no taas vai citas nodaljas ir to vai citu nepareizi izdariijis-tad buus ok :)

T Tosuns 09.06.2011

Depo ir veikals priekš lohiem.

M mishovur 28.06.2011

Gandrīz visu nepieciešamo remontam pērku depo. Kasieres vienmēr laipnas un izpalīdzīgas.Pārdevēju kvalifikācija gan zemā līmenī, kas liek domāt par lielu kadru mainību.Acīmredzot slikta darba organizācija un(vai) darba apmaksa.

Nesen kārtējo reizi braucām iepirkties.Varētu domāt, ka esam jau pietiekoši iemanījusies iepirkties tādos apstākļos, bet atkal sanāca, , iegrābties, , . Kā vēlāk :) noskaidrojās, puisis strādā tikai mēnesi, bet bija jau par vēlu ko glābt- prece apmaksāta. Instruments neatbilst mūsu vajadzībām, bet nu tā ir tikai mūsu problēma.Nauda iztērēta, laiks arī patērēts galīgi neizmantojamas lietas iegādei.Faktiski tā ir pārdevēja vaina, jo savu vajadzību pateicām uzreiz un lūdzām palīdzēt izvēlēties. Ja cilvēks būtu uzreiz pateicis, ka strādā nesen mēs būtu izstudējuši visu paši un atradusi kādu pieņemamu risinājumu.
Ejot uz Depo jābūt sagatavotam, jo uz vietas neko daudz par preci neuzzināsi.Pārdevējs gandrīz neko nezin un pasu preču klāstu arī praktiski nepārzin.Mans ieteikums Depo apmeklētājiem informāciju par nepieciešamajiem instrumentiem un materiāliem iegūt pirms veikala apmeklēšanas un pasākumam Depo paredzēt pēc iespējas vairāk laika, jo steiga var draudēt ar bezjēdzīgi iztērētiem līdzekļiem un nerviem.

O o 28.06.2011

instruments ir tas putekļusūcējs, kas sit pa nagiem?
jeb Jums vienkārši visu laiku neveicas ar preču iegādi Depo veikalā - putekļusūcējs sit pa nagiem, instruments nepareizais, paraugi nav izlikti??? un tas viss uz vienu nelielo remontu priekšnamā 4 kv.m platībā?
interesanti :)

J Janis 17.10.2011

Ja Jums ir nepieciesams kanalizacijas akas vaks-labak zvaniet 28877760

S silvestro 09.03.2012

ESIET UZMANīGI, DEPO veikal;a stā'vlaukumā APZOG maš;inas./apsardze neko neredz, kas notiek pie veikala durvīm, kaut arī auto bija atstāts pie pašas ieejas.Veikala administratoram šajā jomā nav ko teikt!!! Esiet modri!

A Aigars Zaicevs 14.08.2012

Veikalā Depo Ulmaņa gatvē un ne tikai Ulmaņa gatvē- Strādā vēl jo projām vadošo darbu ieņēmuši strādnieki bez izglītības, vai sertifikāta strādā ieņemtā darba amatā kā nodaļas vadītāji konsultanti, Vecākie kasieri, tomēr ir vajadzīga izglītība kā dokuments utt. Kam būtu šādi dokumenti piemēroti tam jāstrādā pa parastu pārdevēju vai krāvēju un saņem stingri mazāku atalgojumu kur skatās administrācija kad pieņem darbā strādniekus to kad aizpilda darba lapu uzrakstīt jau var daudz par sevi bet dokumentu šajā momentā neuzrāda vai ir deviņas klases vai tomēr ir šī vidusskolas izglītība pabeigta !
Ko teiks Veikala vadītājs -a ja vienā jaukā dienā atbrauks no darba inspekcijas un liks uzrādīt dokumentus šiem strādniekiem pa ieņemto darbu šajā darba vietā !
Būs ar izglītību strādājošiem darbiniekiem darbs, ar labāku atmaksātu atalgojumu !
Kā Veikalā Krauta vai Krūza pat ļoti skatās šo atbilstošo darba dokumentus, to arī var redzēt pircēju apkalpošanā no doto konsultāciju pa preci !

I Ingus Ulmanis 15.04.2017

Strādājot veikalā Depo par preces piegādataju (šoferi) varu pateikt,ka katram mēnesim ir konkrētas obligātās darbā stundas,aprīlī 2017 gadā ir 143 stundas bet grafikā viņi tev liek tikai 92 stundas un sanāk ka tu strādā tā kā uz pus slodzi.Taja paša laikā iestājoties strādāt tev par to neviens nestāsta,un pirmie 3 mēneši it kā viss ir kārtībā... Pēc tam, sākas... Parlasot darba līgumu,ko parasti cilvēki uzreiz nedara​,tur konkrēti ir norādīts,kā viņi tev mēnesī garantē 40 stundas,bet pārējā var arī nebūt,kas arī notiek pēdējā laikā! Ja jūs gribat strādāt 2-as dienas nedēļā, mēnesī no 8-10 dienām, saņemt ap 250 euro Jūs varat pieteikties strādāt veikalā Depo par šoferi.

I ingri 05.07.2022

Veikals depo labs priekš pircējiem, bet slikts priekš vairuma darbinieku, tā kā mikroklimats iekšējais vērtējams diezgan zemu!