www.sudzibas.lv DEPO Negodīgums, necieņa un neprofesionalitāta

Depo - Negodīgums, necieņa un neprofesionalitāta

Februārī nopirkām izlietnes krānu, nākamajā dienā plīsa caurule, nu jāmaksā ERGO par nopludināto dzīvokli 850eir kaimiņiem.Depo brāķa preci apmainīja, bet čeku atņēma. 14.maijā naktī plīsa atkal tā pati caurule un kaimiņi nopludināti! 16.maijā bijām Depo ar visu krānu, bildēm, bet viņi atcirta ka ja nav čeka neko nevar darīt, bet paši tad atņēma ieprieš.reizē.Kad to aizrādīja, sāka bļaut un lamāties.Uz oriğinālā iepakojuma ir gan depo adrese, gan artikula nr.,gan svītrkods, viņi pat nepaměģināja pārbaudīt!

M Mistify 16.05.2018

Depo ir jādod čeks arī ja, maina preci.

I Ilze Zariņa 16.05.2018

Neiedeva neko, tikai apmainīto preci, kurai virsū uzlīměja ka mainīts.

M Mistify 16.05.2018

Ja maksājāt ar karti, tad var izdrukāt konta izrakstu.

I Ilze Zariņa 16.05.2018

Žēl, bet ar skaidru naudu.

V vienkārši es 07.12.2018

Kādas muļķības, konta izrakstā nav rakstīts, ka ir pirkts krāns... :(((

C critical thinker 16.05.2018

kāds sakars krānam ar caurulēm? kā brāķa krāns var saplēst cauruli?

C critical thinker 16.05.2018

ak, krāns, kuram plīsa caurule... tā līdzdotā šļūtene domāta?

I Ilze Zariņa 16.05.2018

Pie jaucējkrāna komplekta ir 2 caurulītes, trubiņas , metāliskās šļauciņas vai kā, neesmu santehniķe , no tām viena arī plīsa abiem komplektiem.

C critical thinker 16.05.2018

njā, to var saukt -par konkrētu neveiksmi. varbūt var vērsties tieši pie ražotāja?

Oļegs Zatlers 16.05.2018

Dodieties ar Ergo regresa vēstuli uz Depo. Kā arī paņemiet remonta tāmi par sevam dzīvoklim nodarītajem zaudējumiem. Depo gan jau ir apdrošināta atbildība par produkciju ko viņi tirgo. Atlīdzinās visu līdz pēdējam centam. Domāju, ka nevajadzētu būt problēmām pierādīt, ka krāns ir pirkts pie viņiem. It sevišķi, ja ir saglabājies iepakojums.

I Ilze Zariņa 17.05.2018

Man pat bail iet, jo no sākuma bļauj, tad vispār neredz tevi, cilvēki skatās... Sestdien sanāks braukšana uz Rīgu, pamēğināšu.

д Джонни 23.05.2018

Кран может быть и ни при чём. У сантехника руки кривые или в общей трубе повышенное давление воды - тоже может быть. Но я не представляю, какой напор воды должен быть, чтобы разорвало гибкий шланг. Его и плоскогубцами не перекусить, даже если очень сильно захотеть.