www.sudzibas.lv DEPO Bojājumi

DEPO darbinieks - Bojājumi

Labdien. Viss protams sākas ar remontu. No remonta sākuma jau vairāki tūkstoši iztērēti depo veikalā, viss ļoti forši gan pārdevēji, gan prece. Par mēnesi jau sakrājušies vairāki desmit čeku. Kādu sestdienu 05.06.2020 braucām pēc kārtējā pirkuma. Kad iebraucot stāvvietā meklējām brīvu stāvvietu, un pēkšņi siteins sānā. Jaunais cilvēks kūrš dzina vairākus (10-15) ratus iestūrēja mums sāna durvīs. Ieliekums, liels skrāpējums. Nu kā nākās izsaucām policiju visu noformējām. Pēc 10. Dienām saņēmām atbildi no policijas krimināllietu atteikts (tur jau arī itkā nekāda krimināla nebija) . Piezvanījām uz policiju, uzprasījām ko darīt tālāk. Atbilde - vai varat dot tiesā, vai labāk griezties pie depo darbinieka un izlīgt. Protams izlīgt! Nodomājām ar vīru un aizbraucām vakar uz depo. Summa jau nav liela, nodomājam, ieskaitot to, ka varbūt arī var būt mūsu neuzmanība. Iesim pretī jaunajam cilvēkam un eur 90,00 vietā prasīsim tikai 45. Uz pusēm. Depo griezāmies pie apsarga, viņš piezvanīja un atnāca vīrietis depo formā. Viņš uzreiz pateica ka viņš šeit ir (kr. Val. Zovhoz) un jaunais cilvēks ir viņa dēls. Lai tinamies. Vismaz būtu atvainojies. Jāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā.

W waka 19.06.2020

Tam atteikumam nav kāds sakars ar to, ka stāvlaukumos gājējiem ir priekšroka?

A Anna Stankeviča 19.06.2020

Bet ja tu brauc un pēkšņi starp auto , tu nevari redzēt pēkšņi traucošos ratus tev sānā ieskrien. Tad jau katrs kurš gājējs var skriet virsū un neskatīties pat pa malām. Mē jau neuzskrējām vīņam virsū, bet viņš iestūrēja sānā. braucot pa rindām nevar apstātie aiz katras stāvošās auto un skatīties skries tev virsū no sāna. Vai Depo darbinīekiem varbūt ir tādas tiesības un mēs esam tie muļķi kas brauc pa gar stāvošajiem auto un lēnā skaties vai nav kur brīva vieta.

W waka 19.06.2020

Es tā arī nesapratu, vai tas ir atteikuma iemesls vai nav?

M Mego izmeklētājs 19.06.2020

Nu un kas ka vairakus tukstošus iztērējāt. Tiesa un piedzīs jusu bojājumu . P.s. ir tāda lieta kā kasko apdrošināšana apdrošinamies un viss ok

A Anna Stankeviča 19.06.2020

Protams tiesa, bet cilvēcīgums un vārdi Ja zovhoz tut i eto moi sin. varbūt tas ir no PSRS laikiem!