www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

DEPO Ulmana gatve - Slikts serviss

Depo Kārļa Uļmana gatve nav kur piesiet velosipēdu jo veikala darbinieki izbāzusi supeles un citac grabažas uz velo stāvvietu. Ka ari blakus vajag iet apkart trotuāru tapēc ka tur stāv uz viņas smils kaste vai ziedu kastes. Manuprāt jāpadomā ka cilvēkam būtu ērti novietot transportu nevis aizbāzt ar preci pieejas.

E

Oļegs Zatlers 16.05.2018

Vot idiņš. Nepatīk, ej ar kājām. Negribi iet ar kājām, neej vispār. Ko var ņaudēt? Tas ir privātīpašums un saimnieks liek šūpoles un citus hlamus tur kur vēlas. Turklāt, kam depo vajadzīgi klienti velopizdēstisti, ja vairāk par mušpapīru viņi, visticamāk, nenopirks. Lieki tikai apgrūtina pārdevējus un kasierus.

J Justīne Jermilova 17.01.2023

Depo Ulmaņa gatve

Patīk kā strādā pārdevēji. Lielāko daļu pārdevēji ir laipni. Bet neieteiktu nevienam tur strādāt, ļoti slikta priekšniecība. Attiecas pret darbiniekiem kā pret lupatu, pat neskatās uz tiem kuriem ir ģimenes.
Priekšniecība pieņem cilvēkus darbā uz neilgu laiku, pēc tam izmet ārā kā mēslus un melo saviem kolēģiem.