LV RU

DEPO Ulmana gatve - Slikts serviss

Depo Kārļa Uļmana gatve nav kur piesiet velosipēdu jo veikala darbinieki izbāzusi supeles un citac grabažas uz velo stāvvietu. Ka ari blakus vajag iet apkart trotuāru tapēc ka tur stāv uz viņas smils kaste vai ziedu kastes. Manuprāt jāpadomā ka cilvēkam būtu ērti novietot transportu nevis aizbāzt ar preci pieejas.

Eu

Komentāri (4)

А почему бы Вам с этим не обратиться Полицию самоуправления? У Рижской Думы есть надзирающие органы. Думаю что штраф в несколько сотен евро лично на директора магазина заставить его включить мозг!

Oļegs Zatlers 16.05.2018

Tikai nepļūti muļķības...

Ооооо... Внук взяточника ЗаДлерса проснулся...

Oļegs Zatlers 16.05.2018

Vot idiņš. Nepatīk, ej ar kājām. Negribi iet ar kājām, neej vispār. Ko var ņaudēt? Tas ir privātīpašums un saimnieks liek šūpoles un citus hlamus tur kur vēlas. Turklāt, kam depo vajadzīgi klienti velopizdēstisti, ja vairāk par mušpapīru viņi, visticamāk, nenopirks. Lieki tikai apgrūtina pārdevējus un kasierus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes