Denta Klīnika - Attieksme

Просто ужас, лучше остатть без зубов, чем обращаться в это заведение!!!9.11, если не ошибабсь, болел зуб, по скольку возможность попасть к зубному была только после работы, посоветовали эту клинику, как круглосуточную, приехала, с трудом нашла вход, по скольу ночью он со стороны двора, ладно, все это мелочи, пришла, говорят, садитесь, села, показала какой зуб болит, а доктор ( к сожалению не помню фамилию) не поняля, и посмотрев что зубы у меня не оченб, начала ковырять все подряд, железнлй такой, острой палочкой, я попросила осторожней, по скольку залечить все что разболелось после ее ковыряния, как минимум, не хватило бы финансов! Она соыершенно по хамски мне ответила, а как я Вам что-то делать буду, я говорю, так давайте сделаем рентген, не сверлить же все подряд, тем же хамским тоном она мне заявляет, а на рентген в 9 утра!!!Я говорю, а почему же Вы по телефонку не говорите, что в 21:40 рентгена уже нет(если человек едет с ноющей болью, что сразу рвать или сверлить все поодряд???), на что я получила потрясабщий ответ: Не нравится, досвидания, прикрикнула докторша и выключила ламнк, и выгнала меня, я вышла, как обплеванная, с болью в + ещё 3 зебах, села в машинк и просто расплакалась от обиды, от такого отножения!Ну КАК ТАК МОЖНО, ведь мы же живые люди!

D dillemille 19.11.2009

Dažreiz ir jāpadomā arī par savu attieksmi. Kāpēc profesionālim norādīt, kā jadara viņa darbs? Kā bez zobu apskates var noteikt, kas un kāpēc sāp? Pie tam autore pati norāda, ka zobi viņai "ne ochen..."! Atcerēsimies, ka mums ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi.

с Светлана 19.11.2009

avtoru estj s 4em sravnitj, zeaju i Vam takze shoditj k vra4u, 4tob vas vignali i skazali, hren s toboj!
ili kogda bok zabolit, pustj srazu porezut na hirurgi4eskom stole, 4e uz tam, vra4j lu46e znaet!

M meggf 20.11.2009

Pacienti vienmēr grib izlikties gudrāki un norādīt, kas un kā jādara.Zobus gan nevīžo kārtīgi tīrīt:)

J J 20.11.2009

Nu, Latvijas zobarsti ar cinismu un neiejutibu pret pacientu ipasi izcelas. Lai pret tevi izturetos ka pret dzivu cilveku nevis galas gabalu, jaiedod kukulis vel papildus samaksai par manipulacijam.

J jjj 22.11.2009

Tas, ka Tev sāp zobi ir Tava, nevis zobārsta problēma.Aizmirstiet, ka labošana būs par velti:)

J Jo 23.11.2009

Toties par baltu velti var sudzeties gan VI, gan asociacija. Un tad tam zubnikam skalo smadzenes. Oi, cik tas ir forrrsi!!! :)))

F filss 23.11.2009

Tu, Jo, klāt stāvēji, ka tik labi zini, ka zubņikam tiek skalotas smadzenes?
Manuprāt vienīgii liek naudu atmaksāt:)

с Светлана 23.11.2009

vot imenno, 4to estj Vra4i a estj zubniki...kotorim tak vse nadoelo...a6 to6no!umnij on ili durak, a otno6enie k 4eloveku dolzno bitj 4elove4eskim, a ne kak k kusku mjasa, dejstvitelno, kazdomu iz nas ho4etsa 4tob tebja ponjali, a ne skazali 4e pripersja, p6el von, 4istitj zubi nado bilo, a esli vse vra4i takimi budut, vot eto budet voob6e "prekrasno".ja imeju tesnoe otno6eni k medicine, i vizu kazdij denj, kak blagodarni ljudi prosto za to 4to oni 4uvstvujut, 4to tebe ne naplevatj na ih problemi, obidno, 4to ja mogu takuju sredu ljudam sozdavatj, staratsa po krajnej mere, a vedj bivaet i in4e...vot o 4em re4j...

K Kika 24.11.2009

Pilnīgi piekrītu autoram!!! Es ar tur gāju ( zobi man ir labi!!!), vakarā ap 22.00 viens zobs sāka sāpēt, aizbraucu uz Dentu, daktere bija drausmīga, izbakstīja visus zobus, beigās atrada vēl vienu mazu caurumiņu klāt pie tā ar ko gāju, beigas 2 zobus iznīcināja, zobos tika iekšā kaut kāda infekcija, kanālus nācās tīrīt uz aizpildīt, man tos zobus 3 piegājienos salaboja ar norādi, ka ilgi tie neturēsies! Ārsts pie kura es gāju pārtaisīt šo mākslas darbu bija šokā!

I ieva 29.11.2009

tur iet nevar, jo man katrs it ka labotais zobs beidzas ar tā izrausanu. un soku, jo ieraudzija cits zobārsts par dentas "profesionalo" zobarstu darbu

S sh 04.03.2010

Par Dentu, kas atrodas Brīvības ielā(pie VEF kultūras pils)neviena laba vārda.Man izkrita plombe, kuru šīs iestādes daktere bija likusi, atnācu ar skādi pie viņas.Absalūti neapmierinātais sievišķis nosauca mani par meli, kad teicu -pretsāpju zāles man neiedarbojās.Es biju tādā šokā.Un par savas kļūdas labošanu viņa pieprasīja divreiz lielāku summu par iepriekšējo.
Par cik Dentas atrašanās vieta man ģeogrāfiski izdevīga, nodomāju iet pie citas dakteres, bet izrādās viņas tur kā nolasītas.Jau citai dr saku ka man viens zobs sāk jocīgi uzvesties(zobi man labi, jo uzpasēju laicīgi.)Viņa apskatīja uz nosprieda ka nekas tur neēsot, vajagot zobpastu nomainīt.Pēc nedēļas problēma kļuva nopietnāka, aizgaju atkārtoti un dr.brīnoties man saka;oj, a kā jūs tā sajutāt ka tur būs šmuce.šmuci sataisīja, pēc nedēļas, kā pēc scenārija plombe izkrita.Uz Dentu nekad, nemūžam, nevienam neiesaku.

B BM 05.03.2010

Икак, "машинк" завёлся-то от боли в ещё 3 "зебях"? Видимо, она тебе всё-таки сверлила, но попала в мозг.

M miss-kraa 02.09.2012

Tas bija MURGS, paris dienas pasapeja apaksejais zobins, viens no dzerokliem ar plombi. Sazinajos ar savu dakteriti, teivca lai aizeju uz kadu dienakst, iznemu blombi un ieliek zales, pec tam satasisim. Nu ko, pec darba (vakar) dodos uz turieni, pagaja laiks, akmer sapratu no kurienes tur aizmugure jaiet. Apsaubams kabinets, apsaubama publika. Zoberstes asistente iznak, lai aizpilditu kkadu anektu, atieksme vnk drausmiga. Paskatas uz mani:"neesat vairs berns, maksasiet pilnu summu " nemaz neuzinajusi manu vecumu(man 19) nu ko zobi sap, gaidu, kamer zobarste izrunajas ar vecu draugu par pagajuso serialu (sienas planas, visu var dzirdet)
Iesauc mani ieksa, sazveicinos- Man nelaipna bals krieviski atbil, lai atri ģērbju nost jaku un sezos. Zobarste loti apšaubāma izskata, nesaprot ne varda latviski. stastu kas par problemu, mani neklausas. Liek apgulties, nu panem, parbauda pasit, (saposajam pat nepieskaras) sak kaut ko bakstities pa augsejo gudribas zobu, beksta, baksta un tad panem ar pirkstu un iespiez to dzelzi ieksa, sapes drausmigakas! Un tad saka, jums vins ir greizi izaudzis, rausim lauka, un tas maksas 50 ls. Pazino tada toni ka man nau izveles, jautaju vai raus lauka ka parasti rauj zobus? NE, ta esot vesela operacija. Sapes sausmigas un vel nekauniga atieksme. Saku ka ne paldies. Man vel paska ka citur tas bus dargak un man visur pateiks to pasu, nolamajos.
Aizbraucu uz dzirdzciem ielu, nostavu rinda- Dakterite apskatas, uztaosam rengenu, jauka atieksme, redz ka sap, visu atri un bezsapigi parbauda. Secinajums- Denta arste man pardurusi zoba nervu. salabot nevar, jarauj lauka. jamaksa bija tikai 42 ls, kopa ar rengenu !

Gribat sev pamatigas sapes, cakaru, sabojatau dienu un iespeju sajusties ka sudam? Dodieties uz Denta