www.sudzibas.lv Denta Ārsta neprofesionalitāte, samaksa bez čeka

Denta - Ārsta neprofesionalitāte, samaksa bez čeka

Tā kā bija sestdiena un pie savas dakteres pieraksts bija tikai uz trešdienu, ar akūtām sāpēm devos pie zobārsta klīnikā Denta (nakts pieņemšana plkst. 21.00) . Pirmkārt, dakteris šķita dīvains, visu laiku kaut ko smējās, nesniedza nevienu konkrētu atbildi uz maniem jautājumiem. Tie, kas ir bijuši pie šī ārsta, noteikti saprot, par ko es runāju. Uztaisīja rentgenu, nonācām pie secinājuma, ka pie vainas gudrības zobs. Netika piedāvāts zobu raut ārā, bet kā jau iepriekš rakstīju, ārsta uzvedība šķita dīvaina, līdz ar to no šī pakalpojuma būtu atteikusies. Kad paprasīju, cik jāmaksā, atbildēja 30 eur. Iedevu naudu un ārsts atnesa atlikumu. Kad pajautāju čeku, ārsts nervozi pienāca klāt, praktiski izrāva no rokām atdotos atpakaļ 20 eur un pateica, ka tomēr būs jāmaksā 50 eur. Cik sapratu, tad 30 eur bija nolēmis paņemt sev, nevis ielikt kasē, bet tā kā pajautāju čeku, tad viss šis pasākums izvērtās dārgāks. Noteikti vairs šo iestādi neapmeklēšu. Iespējams, ka man nepaveicās, jo tiku pie konkrētā ārsta. Ieteiktu klīnikas vadībai pievērst lielāku uzmanību strādājošo ārstu profesionalitātei. Vid noteikti arī šeit ir jāiegriežas.

19.04.2020

Zelda 19.04.2020

Nu bija jau jāsaprot, ja gribi ietaupīt 20 eiro, ej mājās bez čeka. Protams, ka tur notiek bez čekiem. Kurš to nezin. Un katra darīšana, vai Tu gribi čeku vai mazāku summu, plus vēl attieksmi, ar zobiem.

V vitols 19.04.2020

Ja tu gribi lai pret tevi laba attieksme, pašai jāmaina attieksme!