www.sudzibas.lv Denta Vita Slikts serviss

DentaVita - Slikts serviss

Tipiska zema līmeņa klīnika, kas prasa kosmiskas summas par slikti padarītu darbu. Tu aizej pie zobārsta un uzticies viņam, taču izskatās, ka šeit ir svarīgāk izdarīt “kaut ko”, nepadomājot, cik ilgi kalpos padarītais darbs. Kurš vispār vēl atstāj sudraba plombēs un pa virsu uzliek kompozītu! Atliek vien izdarīt secinājumus, cik ļoti ārstam rūp zobu Veselība un to dzīvotspēja...

06.10.2020

I igx 08.10.2020

Pilnīgas muļķības! Ārstējos DentaVita klīnikā kopš atvēršanas, nekad nebija sliktas pieredzes! Vienmēr esmu ieteicis draugiem, kā arī manas ģimenes locekļi apmeklē šo klīniku un vienmēr ir bijusi tikai laba un pozitīva pieredze. Runājot, par plombām, man tās turās jau septīto gadu, liku plombu pie ārsta no šīs klīnikas, kad ārsts vēl nestrādāja tur! Tieši nesen manai draudzenei sāpēja zobs, nedēļu mocījās, viņas zobārsts nevarēja viņu pieņemt. DentaVita paņēma bez rindas, ārsts Lisagors ziedoja savu pusdienas pārtraukumu, lai pieņemtu meiteni. Rezultātā, meitene no rīta pamodās izgulējusies un nekas vairs nesāpēja!

E ELLIO 09.10.2020

Ja sudraba plombes būtu tik kaitīgas,tad mums pa ielām līķi vien mētātos. Tā iet,kad skolā nemācās ķīmiju.

S Ssss135 10.10.2020

Neiet runa par sudraba plombju kaitīgumu un ietekmi uz veselību, bet gan par zobārsta profesionalitāti. Kāda jēga mācīties 5-6gadus, ja ārsts plombēm nomaina tikai pusi, nenoskaidrojot (vai pat vienkārši neredzot), cik sen vecā amalgāma ir uzlikta. Muļķim skaidrs, ka zem amalgāmas ir sācies kariess.
Visi ir mācījušies vienā institūtā, bet diemžēl, ne visi “vēlas” normāli strādāt.

S Ssss135 10.10.2020

“Strādāsim tā, lai arī pēc gada mums būtu darbs.”

M Mošpietiek??? 09.10.2020

Ellio, cik % sudraba ir sudraba plombās? Neko sliktu nevaru teikt par šīm plombām, visi uz tām izaugām, visi dzīvi. Neapstrīdu Jūs, kā profesionāli savā jomā, vienkārši apnika lasīt Jūsu komentārus par laicīgu zobu kopšanu u.c. pamācošos komentārus, nezinot situāciju un pacienta anamnēzi. Ir taču faktori, kas ietekmē zobu veselību-gēni, ūdens un pārtikas kvalitāte, arī sirds veselība u.c., par kuriem Jums būtu jāzin, vai ne tā? Tos neviens vēl nav atcēlis. Esiet vienkāršāka un Jūs iemīlēs. :)

E ELLIO 09.10.2020

Jā jā, sākas. Gēni neietekmē zobu veselību. Vienīgais,kas ietekmē ir slimības, zāles, pārtika un nepareiza kopšana, Ja mamma ir sušķe un zobus netīra,tad loģiski, bērns tāds pats sušķis, tas gan ir gēnos.

M Mošpietiek??? 09.10.2020

Ok. Man rados ir nu jau mirusī sušķe, kas auga uz dzīvoja laukos, nezinādama ne zobu pastu, ne zobu suku. Zobus tīrīja ar rupjmaizes garoziņu (ne katru dienu) . Vecumdienās pārvācās pie radiem Rīgā, aizvedām pie zobārsta uz pārbaudi. Jopcik! Neviena cauruma. Un, jūsu ievērībai, viņas māte bija tāda pati sušķe bez izglītības un neviena cauruma zobā, ar fantastisku veselību. Lūdzu, nevajag visus pavilkt zem vienas svītras. Mēdz būt izņēmumi. Arī jūsu praksē jābūt gadījumiem, ka, tīrot zobus kaut 3x dienā un regulāri apmeklējot higiēnistu, zobi ir vienos ielāpos.

M Mošpietiek??? 09.10.2020

Slimības mēdz tikt "nodotas" nākamajai paaudzei tieši gēnu līmenī. Vai es kaut ko jaucu? :)

S Ssss135 10.10.2020

Mēs katrs piedzimstam ar sterilu mutes dobumu, viss atkarīgs no tā, kādu mikrofloru mēs saņemam - mamma ar karioziem zobiem sakošļā pārtiku un nodod bērnam, tēvs ar paradontozi nobučo mazo. Tālāk pievienojas higiēna un uzturs.

E ELLIO 10.10.2020

Zobu kariesu nepārmanto ģenētiski.

E ELLIO 13.10.2020

Nav vērts strīdēties ar tiem,kas nevēlas neko saprast un iedziļināties. Ne jau mani zobi!

M Mošpietiek??? 13.10.2020

Tieši otrādi, mēs iedziļināmies, jo tikai regulāra zobu tīrīšana un zobārsta/higiēnista apmeklējums negarantē 100% ka nekad nesāpės zobs vai nekad nebūs kariess. Nav tā, ka neviens Jūs nesaprot, bet...Jaunā paaudze dzer colu, cukurotus dzērienus, ėd neveselīgu pārtiku. Citam pastiprināti izdalās kuņģa sula. Tas, protams, nekādi neietekmē zobu emalju. :)

E ELLIO 17.10.2020

Manam bērnam ir pastiprināta kuņģa sulas izdalīšanās, kaut nelieto ne kolu, ne saldumus! Man ir plombēti zobi, vīram arī, bet bērnam tūlīt būs 18 gadi un visi zobi veseli! Teiksi ģenētika? Nē, tikai rūpīga kopšana un sekošana līdz.

M Mošpietiek??? 17.10.2020

Ļoti jauki un tas priecē, ka Jūsu bērnam ir veseli zobiņi.
Bet kā Jūs tikāt pie plombētiem zobiem? Vai te būs vieta Jūsu komentāram par sušķēm? :) Neņemiet ļaunā.

E ELLIO 19.10.2020

Jā, biju sušķe, jo dzīvoju krievu laikā, kad zobu pastas un birstes bija gandrīz deficīts, higiēnistu nebija, Tieši tāpēc aizgāju mācīties,lai izzinātu un saprastu,kāpēc bojājās zobi. Bet man to plombju nav tik daudz, kādas 2-4 plombes.Un zobi visi savējie.

M Mošpietiek??? 19.10.2020

Tieši to arī vēlējos panākt-atzinību, ka visi esam tikai cilvēki. 😊