www.sudzibas.lv Denim Dream Darba intervija

Poldma Kaubanduse,Denim Dream - Darba intervija

Sveiki. Vēlos pastāstīt par savu rūgto pieredzi Poldma Kaubanduse kompānijā. (viniem ir veikali Denim Dream, Guess u.c.)
Esmu darba meklējumos, nosūtiju viņiem savu CV uz ko pēc pāris dienām saņēmu uzaicinājumu uz 1.atlases kārtu, kur ar mani kopā bija vēl 2 meitenes. Pēc šīs atlases pāris dienu laikā saņēmu zvanu ka es esmu uzaicināta uz 2. atlases kārtu (kas notiek uzreiz veikalā 4 stundas- iepazīties ar tā veikala vaītāju, sīkāka info par pienākumiem un protams prakstiski sevi jāparāda darbībā). Mani nosūtija uz GUESS veikalu Rīga plaza. Es paliku pat ilgāk, lai tiešām varētu sevi parādīt no labās puses, tajā laikā apkalpoju 3 cilvēkus. Tad nu saņēmu uzaicinājumu uz 3. kārtu (kas it takā pēdējā kārta), kur mani iepazīstināja ar algu, bet sarunas beigas pateica rīt sazvanīsimies, jo pašlaik viņi nevarot dot gala vārdu. (sāku jau uztraukties). Teica ka nākamajā dienā pazvanīs. Gaidu, gaidu neviens nezvana, piezvaniju pati un saņēmu atbildi, ka viņiem šodien vēl viens konkurs un viņi nevar vēl dot atbildi. Pienāk vakars tā arī atbildi neesmu saņēmusi un zvanu atkal pati un saņēmu atbildi-MĒS TOMĒR CITU MEITENI PAŅĒMĀM.
Tik riebīgi sajutos, es tik daudz sava laika biju iztērējusi, atteicu citās darba vietās ( jo uzaicināja uz pēdējo kārtu, kas nozīmē ka viņi vēlas ar mani sadarboties) un beigās vēl sāk ignorēt.
SAJŪTA BIJA TĀDA KA MAN STIPRU PĻAUKU PA SEJU IESITA.
NESAPROTU KĀ VIŅIEM PAŠIEM NAV KAUNA, TĀ ČAKARĒT CILVĒKUS.

M moneyforme 23.07.2014

Neredzu kada veida vini cakare ? Domaju gan, ka cilvekam, kurs runaja ar tevi bija neerti pateikt ka jus neatbilstat vai cits kandidats iepatikas vairak. Tas ir normali, tapat ka aktierim, bet tur ta ka tu ej uz uzzaicinajumu vairak neka 3 reizes - pirma uzc-juma vini nolem no 1k cilvekiem, otraja vini griez vel parus simtus, uz tresaja palik 2-10 cilveki, no kuriem vini izvelas, pat var vel vienu "audition" uzsakt lai butu redzams kurs no tiem labak piestav. Tatad, velos jums daudz laimes un labu sajutu, bet tomer domaju ka saja situacija viss bija normali.

N nopietni? 04.04.2016

laikam uz prezidenta amatu meitene kandidēja!!3 kārtas....darbinieks par brīvu,un katrai dienai cits. un vēl neērti pateikt...kas tie par brīnumiem?nodarbināt un vazāt aiz deguna gan nav neērti.

B Brilliance Viktoria 10.12.2018

Potenciālie kandidāti un kandidātes uz vakanci- varu pateikt vienu- visur ir labi, kur nav mūsu, un kad esam tur tad arī nav labi! Bet kas attiecās uz Denim Dream atlasi- tur viss ir pārdomāts- 1. kārta- pārrunas- tajās tiek pastāstīts par uzņēmumu un kandidāti uz vakanci pastāsta par sevi- ko līdz šim ir darījuši, kāpēc šis darbs, kā ar valodu zināšanām un ko sagaida no uzņēmuma, un beigās jautājumi! Pēc šīm un citām pārrunām atlases vadītāja izvēlas labākos un tos izvirza 2. kārtai- kura ir kādā no veikaliem- jā, divas stundas- un neviens Tev strādāt neliek.., veikala vadītāja izstāsta visu sīkāk par darbu, pienākumiem un kas ir no uzņēmuma puses, par preci nianses, par apkalpošanu... pa šo laiku- klienti nāk veikalā un tu vari novērot kā tas notiek, kāda būs tava ikdiena! Mazliet iejūties vidē. Neuzspiesti, sāc ar saveicināšanos... tad pamēģini ar klientu komunicēt... pilnīgi nekas sarežģīts... iejūties vidē... pamēģini sakomplektēt kādu apģērba komplektu- un visssss! Neviens neliek strādāt! 2. kārta ir beigusies! Veikala vadītāja, kurai ir pieredze- sniedz atzinumu par potenciālo kandidātu- pozitīvi vai negatīvi- viss atkarīgs no Tevis! Un viss, ja pozitīvs- tad ir trešā kārta- kurā iepazīstās ar līgumu un tad jau, ja viss apmierina- paraksta līgumus!

B Brilliance Viktoria 10.12.2018

Un par to kāpēc uzreiz neizstāsta sīkumos par algu- loģiski- tā ir uzņēmuma mitivācijas programma darbiniekiem nevis topošajiem, kuri vēl tikai top uz vakanci- vidējo samaksu pasaka uzreiz- pirmajā kārtā!

A anonimais 007 04.04.2016

1. Ja gribi sazinies ar mani varu piespiest viņus samaksāt tev par 4 nostrādātajām stundām. Jo pēc likuma bez darba līguma tu nedrīksti iet un apkalpot klientus!

K kateew 03.07.2017

TĀ VIŅI DARA :D