www.sudzibas.lv Denim Dream Neatgriež naudu par preci!!!!

Denim Dream /veikals Guess - Neatgriež naudu par preci!!!!

Tika iegādāta prece, un konstatēju ka prece neatbilst tam kādu to iztēlojos. Tanī pašā dienā atgriezos veikalā, lai atgrieztu preci un atgūtu naudu, paziņoja ka atgriešanu izsniedz tikai dāvanu kartes formā ar ko, protams, nebiju ar mieru. 14 dienu laika ir tiesības atgriezt jebkuru preci un sanemt par preci naudu. Lūdzu uzmanieties, tas bija Guess veikala (kas ir zem denim dream zīmola) t/c Rīga Plaza.

What? 30.01.2019

14 dienas attiecas uz internetveikaliem.

"PTAC uzsver, ka Latvijas patērētāju tiesību aizsardzības normatīvajos aktos nav noteikts, ka pircējs var prasīt atpakaļ naudu vai maiņu veikalā nopirktai precei, ja tā ir līguma noteikumiem atbilstoša.

No tā izriet, ka argumenti: prece ir kvalitatīva, bet nepatīk krāsa; neder izmērs; nepiestāv; neapmierina funkcijas; pircējs pārdomājis vai kļūdījies izvēlē, mainījusies cena, nebūs gana labs iemesls, lai pārdevējs pieņemtu preci atpakaļ."

*Palasiet taču likumus un tad runājiet!

Un veikals jau tā Jums cilvēcīgi nāk pretī samainot bikses pret dāvanu karti. Viņiem pat to nevajadzēja darīt.
Un uz vietas veikalā varējāt uzmērīt bikses. Pārliecināties vai ir atbildtošas un tad pirkt.

U UnaFlor 27.02.2020

Tada ir Latvija.Es Vācijā nopirlu apavus. Latvijā, pastaigāju mājās, sapratu, ka neder.. Pēc mēneša mana mamma aizveda tos apavus atpakaļ, teica, ka neder, un viņai vienkārši atgrieza naudu. Un tadi gadijumi bija draugiem, ka atgrieža naudu par precēm ar cenu 1000+ eiro. Te Latvijā var iepirkties peek&cloppenvurg