www.sudzibas.lv Delfi Vardarbības

Delfi.lv - Vardarbības

Vardarbības (galvas ciršanas, šaušana galvā) nāves brīva video pieeja delfi.lv Bērniem psiholoģisku traumu izraisošs video. Pievienoju bildi, plus tekstā vēl ir saite uz video.

Papildināts Linards Bērziņš 22.09.2016

0 0ffset 22.09.2016

Tici man, šitas ir sīkums, labāk iečeko www.liveleak.com vai www.bestgore.com un tad tu redzēsi, kas ir vardarbīgi video. Sākot no cilvēku galvas nociršanas, beidzot ar spīdzināšanu, sadedzināšanu dzīvu utt. ;)

T Tong Po 22.09.2016

Mjā, liekot smaidiņu pie saviem norādīto saitu aprakstiem... vecais, varbūt pārbaudies pie daktera, šķiet minēto saitu satura aplūkošana nav palikusi bez sekām.

Acīmredzot, tādi bērni, ka tu, kuri reizi pusgadā ieiet ziņu portālos, bērnībā ne tādas vien traumas ir guvuši. Ziņai ir vecuma ierobežojums, tādējādi, atverot ziņu, tu apliecini, ka tev ir vairāk par 18 un ja tu šo ziņu rādi bērniem tu esi vienkārši samaitāts un perverss tips, kuram vieta slēgtā tipa ārstniecības iestādē.

L Linards Bērziņš 23.09.2016

nelogisks arguments, berni lai ari cik piesardzigi, ignores to vesuma ierobezojuma pogu, ja nu vienigi tas berns ir macits vienmer un visas situacijas pienemt "pareizo" lemumu, kas ka zinams 90% gadijumu nav patiesiba. ej gulet talak...

Vēl neloģiskāka atbilde!
1. Cik vispār bērnu apmeklē ziņu portālus.
2. Pēc tavas loģikas sanāk, ka bērni ignorē par vecuma ierobežojumu brīdinošās pogas un tātad pastāvīgi skatās vēl briesmīgāku saturu, par tevis pieminēto ziņu.
3. Ziņu portāliem jāpublicē tikai jaukās un labās ziņas, jo negatīvās var traumēt potenciālo bērnu un nenobriedušu indivīdu psihi.

L Linards Bērziņš 23.09.2016

Ko nu saspringsti, nepastiprini savu nelogisko argumentu talak.

1. Tev kada statistika ir cik bernu apmekle delfu rakstus? varbutiba ir liela ka no Latvija aptuveni 80.000 dzivojoshiem (10-14 gadniekiem), kads notiekti atvera sho video, plus vel pieskaiti kadus 25.000 (14-17 gadnieki - kas ari starp citu ir berns vel).
2. Ja protams, tas ir tikai naturali, berns ir zinkarigs, lidzarto ka jau mineju varbutiba liela ka no 100.000 berniem Latvija kads ir to video redzejis.
3. Sis punkts ar savu nlogiskumu sit pusu visus merus :D , ka jau mineju ej izgulies...

Iedzer vēl 0.5 aiz bēdām un tad droši vien arī pieturzīmes un lielie burti pazudīs.

Un tagad Linards Bērziņš ir nobijies līdz nāvei, ka kāds no šo video redzējušajiem bērniem viņam nogriezīs galvu. Zini, ja jau tik ļoti ir bail no reālās dzīves, lien zem segas un nebāz degunu laukā, citādi arī to nogriezīs!

G Ghenghis 26.09.2016

Ja berni tiek paklauti vardarbibai tiesa vai pastarpinata forma, vecaku pienakums ir nodrosinat drosu vidi. ja tevi un tavu bernu psihi tik sausmigi traume asinis, tad kor ir problema? nomaini datoram paroli(jo ta tomer galvenokart ir vecaku atbildiba), iesledz visus nazus un asos prieksmetus slegta skapi augstakaja pieejamaja vieta, un izkraso dzivokli saulainas, jautras krasas. Ieteicamie motivi: Barbie, Disney princesses, My Little Pony, Retards shouldn't breed and post. Es saprastu ja runa butu ka sesgadnieks nakti pamozas un ierauga"tu busi mans vergs, pasuti manas biksites pa pastu ", bet 14-17 gadigi...? nopietni? Viniem tacu bus trauma kad 18. gadu dzimsanas diena uzzinas ka pasaule eksiste sekss!