www.sudzibas.lv Delfi Satversmes 100.panta pārkāpums (cenzūra)

Delfi.lv - Satversmes 100.panta pārkāpums (cenzūra)

Kādreiz pilnīgi lietojamajos delfos ir sāies cenzūreles terors un jebkura komentāra dēļ cenzorelis terorists jūtas tiesīgs vienkārši bloķēt visu, ko jūs rakstāt. Boikotējiet šo fašistisko cenzētavu un brīdiniet citus, lai nelieto šo likumpārkāpēju portaleli.

Konkrētais cenzūreles iemels man nav zināms un delfu fašistiņi arī neatbildēs, bet tas varētu būt vai nu ironisks komentārs par ailiegumu Slovākija dažādu mājsaimniecību cilvēkiem tikties (publicēju ironisku mūsdienu romeo un Džuljetas versiju, kur jauniešus nošauj par aizliegtu tikšanos) , vai ticamāk tas, ka es uzkāpu uz varžacīm, ašam cenzol=relim patvanieciņam, uzrakstot, ka delfos pastāv cenzūras nelikumības.

02.01.2021

н НеКариньш 02.01.2021

Internetā ir VISUR cenzūra: FACEBOOK krievu daļā cenzūre ukrainas administratore ar ultralabo rusofobu uzskatiem!

M Mego izmeklētājs 02.01.2021

Parkapāt delfi noteikumus un viss

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Tieši kādi ''notekumi' būtu pārkāpti, totalitārās cenzūras advokāt? Iz[platījāt melus un viltus ziņu!

Ja nu Delfu fašisti ķeras pie ''noteikumiem'' ka pēdējā argumenta - nenāktu par sliktu katru strīdu ar komentētajiem skatit varbūt ne krimināli, bet administraīvi gan. Ar iespēju, ka vainīgais varētu izrādīities ari cenzors. Pāris tadu u ielas izmestu moderatoreļu un jūtams sitiens pa kabatu fašistojošajam uzņemējiņam ātri izmācītu vinu ievērot likumus!

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Tātad fakti sakauj ntotalitāro fašistisko delfu adokātu melus. Tā sauktie ''noteikumi'' kā ''pārkāpumus'' nosauc amorālus, nepieklājīgus un rasistiskus komentārus. Kurai no šīm pazimēm atbilst ironiska 21. gadsimta Romeo un Džuljetas versija, kad cilvēkus apkaro par to, ka viņi ir no dažādām mājsaimniecībām, bet satiekas? Un kurai pazīmei atbilst fakta konstatējums, ka delfu portāla pastāv cenzūras patvaļa?

Nekāda ''visa nevbūs,, wes jums patvalnieciņiem apsolīju bezmaksas antireklāmu un tā ir tikai sākusies. Pēc katra nakamā cenzuras fakta sekos jauna nodala šajā jaukajā stāstā, centīšos reizi dienā, ar koknkrētiem piemeriem, ko delfu patvalnieciņs noziedznieciņs šoreiz uzskata par aizliedzamu. Uz sadzirdēšanos!

A asdasd123 02.01.2021

delfi - это шведский сайт , при чем тут ваша латышская сатверсме вообще .

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Ja kāds nezināja - visiem uzņēmumiem, lai kam tie piederētu, ir pienākums ievērot valsts likumus, uzņēmuma teritorijā darbojas likums un var ienākt policija. Bet cenzūra, kuru jūs aizstāvat, var pavērsties pret jums pašu un ko tad? Jūtaties tik pāliecināts par saviem drauģeļim delfu cenzūrā, ka tie jūs vienmerpiesegs un aizsargās?

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Nu, piemēram, itāļu uzņēmējs sarīkos savās telpās gladoatoru cīņas :D atsaucoties uz senu romiešu, bet varbūt pat etrusku tradīciju. Kas viņam to var aizliegt, ja uzņēmuma teritorijā likums nedarbojas? Vai tomēr darbojas?

A asdasd123 02.01.2021

nekas šeit nedarbojas , aizliedza mitiņus , ko pat lukašenko nebija iedomajies izdarit un visiem bija vienalga uz tavu 100 . pantu . laipni ludzu latvijā .

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Lukašenko bija iedomājies ne tikai aizliegt, bet ari masveidā piekaut, apcietināt un ir arī bojā gājušie. Laipni lūdzu Latvijā, FSB feikeri - sadursmēs ar vārda brīvību feiki cieš sakāvi!

н НеКариньш 03.01.2021

Lukašenko rikojas ļoti maigi: par to, ka rikojas baltkrievu opozicija ASV, Francijā vai Latvijā viņu uzreis nošaus vai ieliks cietumā! Atceraties ar ko beidzas protesti 13.janvarī Rīgā? Drošibas policijas provokatori sitā veikalu stiklu, bet sodijā parasto cilveku!

N Nikns Lietotājs 03.01.2021

Kremļa trolli, šīs diskusijas tēma ir cenzūras patvaļa delfu portālā un gan jūsu prokremliskā naida runa, gan viltus ziņa pr neesošam apšaušanām ASV,, Latvijāun Francijā te ir nevietā. Turpinot slavināt totalitāro režīmu represijas, prokremlisko huligānu grautiņus un izplatot viltus ziņas, jūs riskējat aizmeloties līdz nozieguma sastāvam. Tas tā, zināsanai :D

N Nikns Lietotājs 03.01.2021

Par 13. gjanvāra ataolbandas attaisnošanu - vai jūs, Kremļa algotni, esat gatavs savus vārdus atkārtot tiesā kā liecinieks, kam pašam iestājas atbildība par meliem? Ja jau, kā jūs apgalvojat, ir tikuši sodīti nevainīgie, bet vainīgie staigā brīvībā, tad jūsu pienākums ir dot liecībs tisā, lai panāktu nevainīgo attaisnošanu un vainīgo sodīšanu. Kā variants - ja jūs melojat, tad jums ir jāsaņem sods par meliem.

Joe Rogans👽 02.01.2021

Delfu komentāri ir toxic, vispār bez nekāda konteksta troļļi raksta 20 komentārus zem katra raksta, sludina dezinfekciju...ļoti labi, ka bloķē.

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Kad jūs apsaukās par trolli un bloķēs, tad citu dziesmu dziedāsiet.

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Nebūs taisnība arī par bloķēšanas labumu. Gan Delfos, gan citur ''noteikumu'' lietošanā pastāv dubultstandarti un bravūrīgais cenzoreli patvaļnieciņš dara, kā pats vēlas. Bet paši ''noteikumi'' ir uzrakstīti pavirši, ķeksīša pēc. Nekāda labuma pšreizējā portla versijā neredzu, tiek veidots totalitārs cenzēts portāls.

Juliaana 03.01.2021

Nav ko rakstīt anonīmus komentārus, kā man nepatīk šie dīvana sēdētāji labāk būtu kaut ko darijuši nekā mācijuši citus. :D

Joe Rogans👽 03.01.2021

Vaine, vārds uzvārds un es respektēšu viedoki, bet anonīmo pārgudrīšu viedoklis man neinteresē.

N Nikns Lietotājs 03.01.2021

Redziet, tā kā es esmu pret ieročiem privātpersonu rokās un negribu izcīnīt dzīvokļu kaujas, pašaizsargājoties pret tiem, kas apkaro citādus viedoklus, tad es izvēlos ieroci ''interneta anonimitāte''. Tas apgrūtina dzīvi arī interneta cenzoriem, jo man nav profila, kuru šie patvaļnieki varētu bloķēt, bet adrešu ir daudz, visas nenobloķēs.
Kā pilsonis, vēlētājs un interneta komentētājs es daru pietiekami daudz, varbūt pat vairāk par vidējo statistisko līmeni. Kaut gan neuzskatu politisko aktviiāti par sacensībām, kurš vairāk. katrs pats izvēlas, cik un ko darīt. Es varu pateikt, ko daru, bet nevienu neaģitēju darīt kā es un ari neatrnāju no drīšanas pretēji.
Kūdīšanu uz masu nekārtībām ignorēju - lai kūdītāji iet paši, es viņu krimināllietās nefigurēšu. Bet rakstīt, vai tie būtu raksti ar manu īsto vārdu vai anonīmi komentāri, man atļauj jau minētais Satversmes 100. pants. Starp citu, arī ameriāņu konservatīvie uzskata, ka cilvēka pamattiesības (pie kurām pieder arī tiesības uz savu viedokli) cilvēkam ir vienmēr, neviens birokrāts nav tās devis un neviens birokrāts arī nevar atņemt.

Joe Rogans👽 03.01.2021

Tvaika iela vai Strenču psihene?

N Nikns Lietotājs 03.01.2021

Prigožina troļļu ferma, oficiālais valdības troļļu dienests (ja tāds ir) vai nepievienojies aktīvists? Varbūt delfu cenzorelis?

N Nikns Lietotājs 03.01.2021

Fakts, ka es aizstāvu savas tiesības, neuzliek ''citiem'' pienākumus aizstāvet un prasīt savas. Ja jūs apmierina beztiesisku, cenzējamu verga dvēseļu stāvoklis, palieciet tajā. Ir tādi, kuriem verdzība un tirānija liekas normāla, tad lai viņi paši arī tajā dzīvo, bet lai nemēģina ievilkt brīvu cilvēkus. Viduslaikos taču pastāvēja dzimtcilvēki un brīvie un katrs bija tas, kas vēlējās būt :D