www.sudzibas.lv Dekšņi Slikts serviss

Dekšņi SIA - Slikts serviss

Doma principā vienkārša - Mājas saldējumam bija akcija, kur iemaini akcijas ''laimīgo'' kociņu pret saldējumu. Bija īsatis kociņš un bija maiņas punktu sarakstā šis veikals.
BET MAN NEMAINĪJA pat pēc tam,kad parādīju caur mobilo mājaslapu ar visiem akcijas noteikumiem.
Atrunas - ''patiesībā akcija jau beidzās, noteikumi melo'', ''tas nav tik vienkārši. mums nes speciālos ''brīvos'' saldējumus, kurus drīkst iemainīt. veikala saldējumus nedrīkst.'', ''mums nav teikts, ka būtu jāmiana'' utt.
Biju ļoti neapmierināta!!!!!!

protams, tai pašā dienā citā sarakstā minētā veiklā (brīvības laukums 4) bez problēmām apmainīja.
šim veikalam vismaz nebija problēmas iemainīt 1 kociņu.

K

Pirms gada bija līdzīga situācija ar Coca-Cola akciju. Palūdzu vecākajai pārdevējai, noformēt rakstisku atteikumu akcijas produkta apmaiņai, lai varu ar to griezties pie SIA "Coca-Cola HBC Latvia" un... aizgāju ar Coca-colas pudeli.

BondsBonds 31.10.2016

Ko?