dekoders - virszemesTV

Pagas ziemu nopirku dekoderu, soziem japerk jauns jo raida jau cita formata/pasakiet kuram dir...a jaiebaz vecais50 ls vertais aparats, cik ilgi Tauta lausim sevi dirsinat

R

M miggo 25.12.2009

Gribēji kā labāk, sanāca kā vienmēr.
Vari mest miskastē veco dekoderi. Bet tagadējie lattelecom dekoderi kvalitātes ziņā līdzinās riktīgiem Made in China! 39 LS, bet reālā vērtība viņiem ir kādi 20 dolāri. Lattelecom ar Virszemes TV darījumu ļoti skaisti nopelnīs. Tikai žēl, ka Latvijas iedzīvotāji atkal ir muļķa lomā.

I ivarss 25.12.2009

es nopirku dekoderi pirms menesha, bet jau tagad nacas divreiz saukt Ltc meistaru, jo nebija pareizi noregulets un attels radijas ar klucishiem. par uzstadishanu biju maksajis 45 latus!!!

H Hugo Djego 26.12.2009

Pagaidiet, paies vēl kāds gadiņš un arī "jaunie " dekoderi nebūs derīgi, jo atkal kāds izdomas "labāku" standartu, kuru šodienas dekoders nesapratīs ;)

R Raitis 26.12.2009

Es arī ieteiktu nesteigties ar dekoderu pirkšanu, kad vairs nerādīs tad arī pirkšu, jo kas zina, varbūt tie tur augšā atkal kko ne tā būs izdarījuši, vainos viens otru un beigās tomēr varēsim pirkt savādāku dekoderi, jo redz šis neuztver tik efektīgi kā 2010.gada ražojums :)

H Hugo Djego 26.12.2009

Pats trakākais jau būs tas, ka penzionāriem atkal būs jaapgūst modernās tehnoloģijas. Atkal jāsauc meistari, kas visu uzstada un noregulē...

I ivarss 27.12.2009

Pensionārs samaksā lattelecom 45 ls par uzstādīšanu, 39 par dekoderi, 6 par karti, 6 par piegādi un pēc tam dzīvo badā un nemaksā par īri :( tiešām žēl cilvēkus, kam tv ir vienīgā izklaide, bet lattelecom viņiem pēdējo ādu plēš nost, lai varētu uzvārīties.

A Alternatīvais 12.01.2010

Esam saņēmuši pirmo pozitīvo pārskatu no tv dekodera lietotāja. Interesanti! http://dekoderslv.blogspot.com

Izrādās, ka ir arī alternatīva monopola kastītei :)

Z zina 07.02.2010

vsp dekoderi ir pienemti ar liumu visas ES valtis

A Andris 07.02.2010

Atveriet acis - Latelecom dekoderis nav dekoderis!!! Reklaama uztaisiita tiem, kuri ar laika mashiinu atceļojushi no 1991. gada vai izmanto kautkaadu teleportu ceļošanai laikā, vajag papētīt statistiku par iedziivotāju skaita pieagumu Latvijā pēdējo mēnešu laikā.

Reklāma-sižets:
istabā, kurā remonts nav bijis kopš ēkas nodošanas ekspluatācijā(1980.gads) ir divi veci televizori, kuri savā starpā sarunājās. Tie atrodas dīvānā- gultā, jo citas mēbeles telpā nav.
Uz grīdas mētājas SAT antena(īsti tā sat pāraides neuztvers, ja antene būs istabā).
Telpā ir tumš, nav logu, deg eko lampiņa.
Cilvēks- Lattelecom potenciālais klients ir darbā un viņa ienākumi ir tik zemi, ka viņš LCD vai plazmu nevar atļauties.
Lattelcom smukais LCD vīrs piedāvā par 3, 50 skatīties nekad neredzētus TV kanālus: eurosport, euroNews, SuperRTL(multenes), NICK(multenes) kurus no Astras19` ar sat uztvērēju var redzēt bezmaksas.
Kas ir shie cilvēki, kuriem nav info par SAT TV?Kas ir šie cilvēki, kuri grāmatnīcās un autodetaļu veikalā un RIMI meklē dekoderus?
Vai TV(digitālās televīzijas uztvērējs)dekoders ir dekoders? Ko dekoders atkodē?Dekoders atkodē ciparu TV vai varbūt viņš to uztver? Varbūt tas ir ciparuTV uztvērējs? Jā tas ir uztvērējs ar iebūvētu dekoderu, lai varētu par maksu skatīties kodētās TV pārraides, kuras var pa velti skatīties No SAT: TV5, ORT, RTR Planeta, DMAX(analogs discovery), Pirmais Muzikas kanals, EuroNews, EuroSport, NICK-superRTL(multenes).
Iespējams, ka interaktīvā TV ir interaktīva, jo bieži metas kluči bildes vietā. Vasarā visus gaida pārsteigums- Negaiss---> digitālā TV nerādīs, ja tagad kluči metās.

N nonsensus 08.02.2010

Andri - tavs svētais SAT TV ne tikai negaisa, bet pat lietus laikā nav īpaši lietojams, tā kā nevajag...

A Andris 08.02.2010

Nonseus- ja neraada, tad jau laikam visa eiropa bez tv paliek lietus laikā!!! Tad man jautaajums ir taads, kapec SAT izmanto TV paaraidēm? -tapēc, ka signāls lietus laikā zūd? Ja kas, tad telecoms signālu arī ņem no SAT- vai tad interaktīvā TV arī pazūd lietus laikā?

Antenu vajag uzstādīt ārpus ēkas telpām nevis istabā, kā telecoms uzfilmējis! Tādiem arī skaidrā dienas laikā nerāda SAT TV un vinjiem noteikti vajag dekoderu.

P pirāts 16.02.2010

Pie dekodera (tas kurš par 39 Ls) uzstādīšanas prasa PIN kodu-vai kāds var pateikt kāds ir tas PIN kods (rūpnīcas)?

H Hugo Djego 16.02.2010

Pin kods : 0000 /četras nulles/

M Meitene 16.02.2010

Man bija Baltccom dekodreris līdz brīdim, kamēr tas zaudēja it kā kaut kādā konkursā un Lattelecom pārņēma virzemes TV raidīšanu tajā konkursā. Mums no Lattelecom samainīja nopirkto Baltcom dekoderi pret viņu -Lattelecom dekoderi par velti. Tiesa gan, es pati zvanīju uz Lattelecom un interesējos...Nepārcenties ar ārā mešanu. Varbūt ir iespējams kaut ko sarunāt...

A Andris 17.02.2010

Latelecom atkal problemas?: ieslēdzot dekoderi prasa PIN ? Ieslēdzot Televizoru prasa PIN ?
Latelecom prikoli vispār ir superīgi: uzdod jautājumu un pats atbild. Labs serviss: klientam nav jāzvana uz 117, viņš vienkārši apskatās sūdzības.lv, jo tur drīz būs visa informācija un instrukcijas latviešu valodā, kā novērst bojājumus, kuri saistīti ar virszemes digitālo televīziju.

Iesaku Latelecomam nopirkt šito portālforumu vai uzlikt ātros linkus uz dažādu veidu bojājumu atrisināšanas pamācībām.

sudzibas.lv klientiem citu servisa numuru 127.

A Alternatīvais 20.02.2010

Gribēju uzrakstīt pateicību, tā kā nav šāda saita - rakstīšu šeit:

www.dekoders.lv dekoderi atbilda tieši tam, ko es biju cerējis un iepriekš lasījis. Viņu veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 76 (pretī Matīsa tirgum) ir ļoti SUPPERĪGA apkalpošana un iespēja iepazīties ar Jacobson's dekoderiem. Silti iesaku šo vietu kā alternatīvu LTC. Nebūs jāspļaudās vai jāskatās kā tv zvaigznes bilde sabirst kubikos. Es samaksāju par brīvo kanālu dekoderi 35Ls un varēju to uzstādīt pats! Ļoti vienkāršs un ērts lietošanā. Iedeva vēl divu gadu garantiju un apmaiņas iespēju jebkurā brīdī, ja kaut kas ar ierīci saietu greizi.

Vēlreiz atvainojos, ka rakstu pateicību šajā saitā, kur parasti ir tikai sūdzības :-))

S SE 23.02.2010

Nav tie Virszemes TV dekoderi nemaz tik slikti. Bildes raustīšanās un kubiciņi ir antenas vaina. Dekoderus vajag pirkt tieši no Lattelecom internetā, tā būs lētāk un ja radīsies problēmas varēs bez problēmām samainīt pret citu. Šeit ir vairākas video pamācības kā uzstādīt Virszemes TV http://lietas.com/lattelecom/video.php un nebūs jāmaksā lieka nauda speciālistiem.

J JānisJ. 23.02.2010

KOMENTS 23-02-2010 AUTORAM: Kas negrib maksāt speciālistiem??? Lattelecom tikai potē un potē. Mans sencīts jau četras TV STAR kastes pēc kārtas samainīja.. vnk neveicās laikam. Līdzīgi stāsti daudziem .. drošs paliek nedrošs es paņēmu Jacobsons mpeg4 dekoderi, kuru sencītim pats uzstādīju - bilde vnk feina - nav iespējams salīdzināt jo ir stiprs stabils signāls ar to pašu istabas antenu. Pirku www.dekoders.lv tas ir dekoders lv internetveikals (3 Ls apdrošināta sūtīšana pa visu valsti) un atrodas viņi Tērbatas 76 - RĪGA. Ne santīma pārmaksāt, piespraud 3 vadus, nospied OK un dekoders visu izdara pats. Lietošanas ērtumu nevar salīdzināt ar tām Lattelecom kastēm. Man vēl komplektā programmējama pults kuru PATS iemācīju 1 minūtes laikā vadīt tv. Šito var pat tante Alma pati izdarīt. Viennozīmīgi Jacobsons no www.dekoders.lv un aizmirstam par šaizēm! Šaizes bija ar TV STAR

N nonsensus 24.02.2010

uh, kā te dekoders.lv saspamojis...

G Gita 24.08.2010

Tas ar iem dekoderiem vispār bija ārprāts. Piespiedu kārtā izspiest tādu naudu. Un ko lai dara pensionāri, kā mani vecvecāki - iet laupīt, lai nopirktu.. Labi ka paņēma Viasat pa 3, ...ls. Skatās mierīgi un apmierināti..