Deep

Velos cilvekiem nedaudz pastastit par "deep"veikalu t/c Spice. Ja kads velas turp iet stradat pillniigi un galiigi iesaku to nedariit!!! iespejams ka pilns nets ir ar darba piedavajumiem Deep veikalaa, bet miljie neuzkjeraties... ..Pirmaamkartaam... viss lieka sideali, ada izej uz darba parunam, vaditaja lieliska, alga satriecosa vienk. ideali... BET..Viss mainas lizko tiek prakstis ligums, pirmamkartam ligums ir uzrakstis nepareizi.. ta sveel taa suuds.. bet tur algu leilakotie smaksa aploksne,, vienu dalu oficialu un tadu pasu dalju gandriz aploksne, bet luuk jau sakas problema, lai sanjemtu sho saucamo "piemaksu"atvainojos par izteicieniem, tad tev vadiitaajai jaalien un jaaziepejas cik nu ir iekshaas... nedo dievs kaut ko ne pa pratam izdarisi, viss chuch par "piemaksu "vari aizmirst un dzivot visu menesi ar minimalas algas apmeru..kaut gan esi nostradaji tur pat 200 stundas.... un katru menesi kads atradisies tads kuram piemaksas nebus......otrs pats trakaakais, ka Deep ir viens no veikaliem.. prieksniekam, vinam vel pieder Lacuks un Mix.. ttad luuk ja jus tur domajat stradat jums jarekina ska nebus viena veikala vaditaja, bet gan skaista vaditaja no Mixa bazis savu strupo degunu kur vien vares, stuchis ko vien vares un ne do Dievs ka tu vinjai nepatiksi, vari aizmirst par kau kadiem cienas principiem.. busi vienmer noklacots no galvs lidzkajam.. riits sakas ar Mixa vaditajas apciemojumu pue Deep vditajas pusdiena paiet kabineta dzerot kafiju un edot kucinjas un apklacojot kaads nu kurs ieradie sdarbaa,ko nu kurs vakar darijis, kuraa veikala puse stavejis un ne do Dievs vel 2 meitenes pie kases stavejusas, tad vipar.. par smaidu no vaditjas sejas vari aizmirst.. iegaume vina smaida bet tas ir uzpseleets....... gruti aju visu izklastiit , bet ir veel viens ko velos pateikt..... ja tev saka, ka patik tavs darbs, un tu noteikti no kada dzirdeesi ka kadam vinja teikusi ka kada tava kolega darbsvinai neptik un doma par atlaisanu... netici.... jo vinai noteikti nepatik ari tavs darbska tu stradaa.. vai arii vina ir parak liela divkose un labuma mekletaja,jo dodu visuss 100% ka neizmaksaataas un norautaas "piemaksas"nonaak vinas kabatinaa!!!! ta kaa miili dargie luudzu , tikai ne uz Deep t/c Spice!!!!!! tur tu nestradaa kaa cilveeks, tur tu nejuticienju.. un respektu ka cilvekam, ur ir pazemojumi, apd***** un vel viss kaut kas noteikti par ko veel neesmu apjegusi... aa un jaa.... izejot anjemto algas izraksta lapu,noteikti jaaiznes paarbaudiit kadam augstakaam instanceem..jo tur vis sir hujnjaaa nepareizi sraxtiits vinja apshmauca valsti, mani ... un ta talak.. protams katrs krukjaas ka maak.. bet j man dir**** uz galvas un vienk.. ta izrikojas, es protams pretii!!!!!!!!!!!!!

L ludmila 07.08.2006

polnostju soglasna!!! deep eto sborishe pridurkov kotorie obmanivajut na denjgi, ja toze dumaju 4to Irina denjgi zabirala sebe.

T Talis 08.12.2006

Esmu pircis vairākas lietas tur un man ļoti patika laipnās meitenes un apkalpošana, par pārējo nezinu - sorry...

P Pardevejano 20.02.2007

Pilnigi nepiekritu shitam klacham.. klachojas tie kurus atlaida no darba,jo negrib stradat.. es esmu stradajusi shaja veikalaa.. un man patika gan darba atmosfera un priekshnieciba. tie kas negribeja stradat mak tikai pec tam aprunat nepatiesas lietas lai tikai ieriebtu.