Dāvanu Serviss - Slikts serviss

Krāpniecisks kantoris. Dāvanu kartes termiņš nekur uz dāvanu kartes nav norādīts, bet ja tas ir pārsniegts, to pagarina tikai par samaksu. Turklāt nevis no norādītās pakalpojuma vēsrības, bet no kaut kādas izdomātas, kas ir lielāka nekā minēta uz dāvanu kartes. Pagarinājumu veic par 25% no izdomātās summas.
Es stipri padomātu vai šādu pakalpojumu izvēlēties kādam kā dāvanu jo zin“am, ka dāvankartes mēdz iejukt papīros un aizmirsties.

R RXX 05.07.2019

5 sekunžu gūglēšanas rezultāti:

Mūsu dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši jeb 1 gads no iegādes brīža.

Lai redzētu derīguma termiņu un papildus informāciju par dāvanu, Jums ir jāievada dāvanu kartes rezervēšanas kods bez atstarpēm, kā arī Jūsu e-pasta adrese (der jebkura e-pasta adrese). Dizaina dāvanu kartēm šis kods ir aizklāts un atrodas dāvanas aizmugurē. Nokasiet aizklāto, lai redzētu kodu!