Datu Valsts Inspekcija Direktore - Nav darbinieku???

Piektdien no 10.30-11.30 zvanīju-visi aizņemti operatori. No 11.35-12.35-tas pats un tā līdz 16.03, kad atslēdzās atkārtoti. Zvanīju, un saka darbalaiks ir beidzies un... Kā var būt, ka visu dienu nevar sazvanīt. Man ir aktuāla tēma. Tēma tāda, ka - es strādāju firmā un atnāca viena pircēja pirms slēgšanas ousstundu un gribēja, lai es viņai sagriežu gaļu. Paskaidrojot, ka mums nav ar ko, viņa sapsihojās, kaut toneizrādija, bet uzrakstīja maniem darba devējiem sūdzību, melus, un nelegāli ievitoja manu foto soc tīklos. Tas ir sodāms, un gribēju iesniegt iesniegumu.

Papildināts Agnese Ēķe(Aleksandrova) 17.05.2019

Liekas,ka te kaut kas nav tīrs...

Datu valsts inspekcija

DATU VALSTS INSPEKCIJA

L Livva 17.05.2019

Bezcerīga iestāde. Ja izdodas savanīt, mēģina pierunāt, lai jautājumu iesūta rakstiski, kad to izdara, pēc pus gada un vairrākkārtējiem atgādinājumiem var saņemt atbildi, kas sastāv no sacerējuma lapas garumā, kur uzskaitītas atrunas kāpēc tā nav mūsu kompetence un kāpēc mums šajā gadījumā nekas nav jādara.
Jāsaka gan, ka kādreiz bija atsaucīgi, zinoši, laipni, gan telefoniski, gan rakstiski, bet, cik zinu, kadru maiņas dēļ viss mainījies uz slikto pusi.

Ventilators 20.05.2019

Šeit viņus neuzrunāsiet. Efektīva vide ir twitteris. Tur ir tāds @datuaizsardziba un papildus arī Valsts iestādi, ziņā var ielikt. Gan jau tur kāds atbildēs ātrāk, nekā šādi.