Datoru veselības centrs - Neprofisionāli

Sveiki!

Pastāstīšu par savu pieredzi ar šo datoru servisu, izlemjiet paši vai nest savu datoru tur remontēt.

Nepaveicās, aplēju savu datoru ar dzērienu. Aiznesu uz DVC, nopriecājos, ka diagnostika bez maksas. Solija divu dienu laikā nokonstatēt kas jālabo un cik maksās. Man neviens nezvanija vairāk kā četras dienas, zvaniju pats , neko jēdzīgu man neviens nespēja atbildēt. Tikai to, ka paši nevar saprast kas tur ir, ka dos kaut kam citam...Tad atkal zvaniju pēc laika, vienā brīdī pateica, ka esot vaina atrasta un ka remonts būs 60 Ls robežās, es jau nopriecajos. Pagāja vēl 2 nedēļas kad atkal pats zvaniju un interesējos kur dators. Teica ka diemzel neko nevar izdarīt un viss. Tā arī man neko nepateica, kas tur noticis.
Tak pateiktu konkreti, ka jamaina tas vai kaut kas cits, lai varu izlemt. Bet nē.
Iedevu pazīstamam meistaram, tas atskrūvēja vaļā. Tur vesels lērums ar skrūvēm trūkst, nekas vispār nav iztīrīts, iekšā lipīga kola. Interesanti, kā tā diagnostika notikusi? Pilnīgi bezjēdzīgi izčakarēts laiks.
1000000% pats uz turieni neiešu un nevienam neieteikšu. Kaktu kantoris. :(

B

L LSDmons 14.02.2014

Labnakt! Neesmu neviena pusē, bet pašam ir datorkantoris. Nes man arī pielietus portabļus. Varu tikai pateikt, ka pielietie ir visproblemātiskākie, pie tam remonta cena rodas procesā. Diemžēl lielākā daļa klientu to nesaprot un domā, ka saremontēt pielietu portatīvo ir tas pats, kas piešūt pogu - tiek pieprasīta konkrēta cena pirms remonta itin bieži. No otras puses, mani meistari bieži uzreiz atdod aparātus klientiem, jo saprot, ka šis gadījums būs sarežģīts - nekas netiek "marinēts", jo tāda, diemžēl, ir specifika. Klientam mēģinu vienmēr apskaidrot - ir 3 varianti - mainiet plati (pajaunam "parastajam" ap 160-200EUR, MaCiem no 350EUR un uz augšu), dodiet meistaram, lai soli pa solim mēģina pacelt, vai arī pērkat jaunu kompi. Lētākais ir vidējais, bet normāls meistars lielākoties jau pēc stundas saprot, vai ir jēga vai nav, galējais cipars rodas, summējot pavadīto laiku. Tāpat zinu, ko nozīmē, piemēram, 2 dienas burties ap vienu plati, to ar prieku "pacelt", bet aplauzties un iekulties ķezā, paziņojot cenu ap 100EUR klientam, kuram, izrādās, tas esot pārāk dārgi, jo, redz, "viņa čoms to esot varējis sataisīt par 10EUR". Koks ar 2iem galiem.

P.S. Viens ieteikums gan - obligāti nesiet pielietos kompjus uz servisiem, cik ātri vien iespējams - diemžēl pēc mēneša ar, piemēram, vīnu salietam aparātam, iespējams, remonts jau nebūs nepieciešams - vīnā esošā skābe savu darbu jau būs paveikusi.

А проблема то в чём заключается, если м. плата не раслоилась, то чистка и перепайка повреждённых микросхем гораздо дешевле чем замена всей платы.

B badghost 16.02.2014

Labrīt!
Domāju nerakstīšu vairs te...Bet nu datorkantora turetājs uzjundija asini! Besapratu Tava teksta jēgu...izlasiji manu? Saprati par ko esmu neapmierināts? Paklau, ja dators maksā 700eur un remonts maksā 300 eur tas neatmaksājās?
Uzraksti davai LSDmon! Satiksimies!

K KJanis 17.02.2014

Ļoti interesanti tie spriedumi, par iespējām "pacelt" salietu datoru. Var jau būt, ka pie mums darbojas kāds mazais servisiņš, kuram ir arsenālā aprīkojums, lai jebkuru elementu no pamatplates spētu nomainīt. Un tomēr domāju, ka tādu pie mums nav.
Personīgi es uzskatu, ka remontēt, un nevis mainīt daļas, kuras tikušas pakļautas jebkāda šķidruma ietekmei, faktiski ir klienta mānīšana. Oksidēšanās procesi elektroshēmās, šķiet, tiek apskatīti vidusskolas ķīmijas stundās. Nav starpība kāds ir šķidrums, kas ticis iekšā datorā uz platēm - faktiski neatgriezeniski bojājumi būs jebkurā gadījumā. Tāpēc salietiem datoriem pareizāk ir mainīt visas komponentes, kuras tikušas pakļautas šķidruma iedarbībai, vai vismaz informēt klientu, ka, ja to nedara, iekārta var nostrādāt 7 mēnešus vai 7 stundas un tad dēļ škidruma radītiem bojājumiem "nobeigties". Tā būtu tikai godīga attieksme pret klientu - ļaut viņam pašam izvērtēt, vai maksāt naudu vai pirkt jaunu preci, un bojāto norakstīt neplānotos zaudējumos.
Visas tīrīšanas un saucamās "uzcelšanas" nav efektīvs remonta veids, par ko vērts maksāt naudu, un kas būtu ar garantiju. Tie servisi, kas saka, ka dod garantiju n mēnešus, praktiski, problēmu gadījumā, tikai turpinās mēģinājumus uz īsu brīdi reanimēt klienta dzelzi. Kad garantijas termiņš būs garām - sūtīs tālu staigāt vai maksāt papildus naudas no jauna!

Latviešu tautas 17.02.2014

НАЦИЯ ДЕБИЛОВ! ВЫ ЕЩЁ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПРИКАЗ ГАВКАТЬ ИЗ ВАШИНГТОНГСКОГО ОБКОМА! НАЦИЯ ЛАТЫШСКОГО МЕНТАЛИТЕТА - НАЦИЯ ЛИЦЕМЕРОВ, ВРУНОВ, ВОРОВ! ЛИЖИТЕ И ДАЛЬШЕ ЗАД НЕГРУ АБАМЕ!

S smīkņa 17.02.2014

Vladlat, tu esi labs piemērs, kāpēc cilvēkiem bieži nepatīk krievi - aprobežots, stulbs, rupjš un nepieklājīgs radījums, padibene. Tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc šobrīd esi bez darba.

Latviešu tautas 17.02.2014

Тас нэкас! Мумс сэн яу кризе нау! Галвэнайс лай виси зин латвиешу валоду, вай нэ!? Ун пар окупацию нэваяг айзмирст!!!

Bayern 17.02.2014

Vladlatam piemīt tāda īpašība kā spļaut akā no kuras pats dzer. Viss tik slikti, latvieši slikti - ko tad prom nebrauc, bet sēdi valstij uz kakla kā bezdarbnieks ? Tāpēc, ka tā ir vieglāk un vēl piepļūtīt kādu forumu vai saitu - vispār diena izdevusies!

Nožēlojami.

Un it īpaši pēdējā laikā, visur iepinot nacionālo jautājumu. Tuvāk pie tēmas, nevis kurināt nacionālo naidu.

K KJanis 18.02.2014

Nevajag pavilkties uz tādiem interneta troļļiem kā VladLat. Liekas, ka idiotismu neārstē, tad, lai jau vārās savā sulā - viņam tāpat ir grūti. Iespējams normāla darba nav, mašīnas nav, krāniņš īss un iespējams arī sieva guļ ar citiem... tad nu kas viņam cits atliek kā rakstīt dumības ar nacionālistiskiem zemtekstiem, izliet savu iekrāto žulti, cerībā izprovocēt uz bezjēdzīgu diskusiju offtopikā.

S start 18.02.2014

Я то думал этот Vladlat мастер какой, а это просто быдло оказалось...Видимо так замучился переводить комменты с латышского, что башню сорвало :)))У тебя кстати в нике присутствует "lat", поменяй лучше на Vladrusbidlo, чтобы все понимали, что с тобой говорить не о чем )))

На прошлой неделе знакомые обращались в "DVC" на Лемешу 20 в болдерае приносили ноутбук. По виду и за 5 минут сообщили что якобы проблема с хардом либо с мат платой. Ну и сообщили что стоимость ремонта от 50 до 200 евро в зависимости от проблемы. Спасибо, поржали, сервис на высоте.
Ноутбук заведомо исправен с убитым загрузчиком windows - вирусы. Визуально: не хватает несколько клавиш. Весь заляпаный жирными пальцами - не залитый. Плата установлена от Acer в корпусе от Emachines - наверно этот факт и обескуражил мастера.
Теперь вопрос к специалистам данной мастерской: как за 5 минут просмотра, можно что либо предполагать? После оглашения цены возможного ремонта у клиента отбило желание сдавать даже на бесплатную диагностику. В итоге знакомый мастер за 2 дня проверил состояние ноутбука. Предложил полную профилактику и за 60 евро вычистил ноут от пыли и установил 10. Правда обещал кнопки подобрать от огромной кучи клавиатур, но ничего не нашёл. 10-ка не понравилась сразу, но мастер настоял, придется привыкать.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

​Datoru Veselības Centrs SIA не находиться по данному адресу.

Irina Polyakova 21.11.2016

Очень смешно читать этот комментарий. Но сервис, расположенный по адресу - Лемешу 20, не имеет никакого отношения к Datoru veselības centrs SIA. Выразите, пожалуйста, своё недовольство мастеру - господину Нитецкому. А эту жалобу, будьте так добры - удалите, потому что к нам и нашей работе - она никакого отношения не имеет. =)

C Catherina 30.07.2016

Полностью согласна! Некачественный ремонт и развод на деньги!

Irina Polyakova 21.11.2016

Добрый день! У Вас есть личная претензия к компании Datoru veselības centrs SIA? Пожалуйста, назовите ваш номер договора.

T Tong Po 30.07.2016

Nav jālabo datori krūmu kantoros. Noslauks tikai naudu un nekāda jēga no tā visa nebūs.

M Martins456789 08.01.2017

Pilnīgi piekrītu. Kārtējo reizi saņēmu mācību.

C Catherina 30.07.2016

Вот вот! Только где будет качественный ремонт у меня вопрос???

Тут зависит от самого мастера, а не мастерской. Так что исключительно по совету и по знакомству

T Tong Po 01.08.2016

Es tehniku laboju tikai servisos, kas ir ražotāju autorizēti. Tad es zinu, ka tiem ir kvalitātes kontrole no ražotāja puses, kā arī originālās detaļas, ne no aliexpress pasūtītas.

Irina Polyakova 21.11.2016

В Datoru veselības centrs SIA и будет качественный ремонт. Жалоба, которая ссылается на нашу компанию - должна быть аннулирована. По причине того, что мы не находимся по адресу - ул.Лемешу 20.

C Catherina 30.07.2016

это понятно! Но это сеть, можно так сказать и политика у них одинаковая- содрать побольше денег с диагностикой в 5 мин и некачественным ремонтом! Ремонтирую одно-ломаю другое! Девиз этой компании

Irina Polyakova 21.11.2016

Катерина, скажите, Вы лично у нас чинились? Или Вы под шумок, решили покритиковать? Не поверите, качественная диагностика не занимает 5 минут. И в наших сервисах она не 5 минут, а гораздо дольше =)

B Brotherski 01.08.2016

atdevu savu datoru laboties, pilnīgi bez vienas skrambiņas, ar laikiem un termiņiem dabūju gan papūlēties dabūt atpakaļ. Kad atdeva, tad ekrānā kā ar asu priekšmetu maza skrambiņa, bet tajā vietā ekrāns vairs nerādīja, bija balts. Solīts makā nekrīt....

Irina Polyakova 21.11.2016

Labdien! Nosauciet lūdzu, Jūsu līguma numuru.

K kaspars86 02.01.2017

Sveiki, pēc sava datora remonta jau sapratu ka arī šeit jau būs negativa atieksme pret padarīto jo tik tiešām tas ko klients vēlas no datora remonta netiek izdarīts.. Biju iesniedzis portatīvo datoru remontā lai (Iztīra, uzliek jaunu operātaju sistēmu angļu valodā kā arī uzstāda antivīrusu) no visa tā bija paveikta datora tīrīšana un tikai jo operātāju sistēma uzlikta latviešu valodā ko man nekāda jēgā nevajadzēja kā arī nebija uzstādīts antivīrus. Turklāt sarunā ar pašu meistaru atbilde bija sekojoša ka esot uzstādīta antivīrusa programa win Deffender... Bet tā tak nāk kopa ar pasu operātāju sistēmu pati pa sevi. Tātad secinājumi? uzskatu to visu par vienu lielu krāpniecību un noteikti tur vairs neatgriezīšos kā arī neieteiktu nevienam to darīt..

M Martins456789 08.01.2017

Bija darīšana ar šo kontori. Es pat neiedziļināšos visā ko varētu uzskaitīt par neprofisionalitāti šā uzņēmuma darbībā. REZULTĀTĀ: izmesta nauda, un zaudēts laiks.
Pieņemsim mans gadījums bija izņēmums, kādam citam veiksies labāk. Bet saviem draugiem šo kantori neieteiktu.

J janisberzs 03.10.2017

Sveiki.
nodevu aplietu datoru apskatē , šajā vietā pateica , ka datoru nevar salabot , jo visas detaļas ir sabojātas,bet saņemot datoru atpakaļ pēc mēneša visas detaļas bija pazudušas. Mēģinot runāt ar īpašnieku tā arī neko neuzināju "plus" līgums arī pēkšņi bija pazudis.
Šo vietu nevienam neiesaku!