www.sudzibas.lv Datoru veselības centrs Krāpšana, pārdod detaļas, nemaz nemainot tos.

Datoru veselības centrs - Krāpšana, pārdod detaļas, nemaz nemainot tos.

Gribu padalīties ar savu pieredzi ar ”Dvc”. Mans dators saka ļoti bremzēt, aiznesu savu datoru „datoru veselības centra” hipokrātu iela. Tad vel es nezināju par šo pelēko kantori. Pēc paris dienam zvana un saka, ka ir sabrucis cietais disks. Un ir jāmaina viņu, meistars sakot, ka jauns disks uz 500 gb maksājot 70 eur + 35 eur viņi ņem par windows uzinstalēšanu, kopa sanāk 105 eur, man jau tad līkas tas par dārgu, bet darīt nau ko, dators steidzami bija vajadzīgs darbam, piekritu uz 105 eur. Pēc nedēļas zvana meistars saka ka dators ir gatavs. Aizgāju uz kantori, samaksāju naudu, saņemu datoru, pavaicāju par čeku, man pateica, ka ja es gribot čeku tad summa būs ne 105 bet 135 eur? ! Nu ok, pateicu ka tad nav vajadzīgs čeks. Veco disku viņi teica ka utilizējot mana vieta. Pagāja laiks ap divām nedēļām dators saka atkal bremzēt, intereses pēc atskrūvēju vāku lai paskatīties uz cieto disku, un salīdzinātu, jo divus gadus atpakaļ man mainīja cieto disku un bija palicis foto attēls. Cik liela bija parsteiga kad es salīdzināju ”jauno” cieto disku ar fotogrāfiju pirms diviem gadiem. Firma, modelis, un sērijas numurs tāds pats! Izradās viņi nemaz nemainīja, pārdeva man, manu pašu veco cieto disku! Zvanīju uz viņu šaraškinu kantori, teica ka disku viņi mainīja un nekо nezinot. Super, samaksāju par windows pārinstalēšanu 105eur! Neiesaku nevienam šo servisu, pabrīdiniet parejos.

Irina Polyakova 12.03.2018

Labdien!
Esmu DVC pārstavis.
Lūdzu, uzrakstiet līguma numuru.

C critical thinker 12.03.2018

līguma numuru? bezčeka pakalpojumam? :D

Andris Sa 12.03.2018

вот так и работают сервисы, "бизнес по Латвийски"... деталь не отдают (потому что диск реально даже не поменяли), ай да молодцы!

да и 500гб диск стоит всего 42-45 евро, за 70, если постараться, можно было поискать ssdшку на 250 :)

Dainis 13.03.2018

Ja runa iet tieši par šo kantori tad tas ir Krievu kantoris..

L labais62 12.03.2018

Izskatās ka firmai ne visai labi iet, ja ir spiesti šitādi rīkoties. Par ko liecina arī raidijums https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/13.02.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-remontejam-datoru.id90835/
laikam ka pastavīga shēma šīm uzņēmumam

Andris Sa 12.03.2018

labs! reāli ne maksa nodokļus vispār :) pārbaudīju , par 2016 vel mazāk... interesanti vai viņi vispār maksa algu oficiāli saviem meistariem, vai tikai skaidro naudu kas saņem par fiktīvo cieto disku maiņu..

var redzēt ka problēmu viņi atrisina dažreiz ar diska maiņu vai ar Windows pārinstalāciju, vairāk viņi neprot :)

K kreditorsPG 12.03.2018

Nez ar kādām tiesībām, nesaskaņojot ar klientu, serviss atļaujas iznīcināt klienta īpašumu - bojāto HDD. Un ja nu klients vēlējās no tā mēģināt atgūt datus?
Un bez čeka strādā! Nu i nah iet uz tādiem servisiem kas apjāj ne tikai klientu bet arī Valsti? Par šādiem jāziņo VIDam, lai iet un pārbauda, kā šamie strādā!

Windows, cerams, neinstalēja pirātisku?

N Nabaga Joriks 13.03.2018

Tieši tāpēc sen jau pats iemācījos mainīt datora komponentes un installēt windows (tas nav nekas grūts un sarežģīts)! Nu nemaksā windows uzstādīšana 35 eur citreiz uzstādu paziņām windows un ja viņi man mēģina iedot 5 eur par "darbu" es atsakos jo kauns par tādu pērtiķa darbu ņemt naudu Nesen manam datoram nosprāga cietais disks jaunu uz 1TB nopirku pa 45eur

Ak jā, man ļoti interesē ko tu darīsi, kad visi tavi draugi un radi prasīs windows pārinstalēt. Tev vienkārši apniks. Saprotams, ka viegli spiest NEXT NEXT NEXT, bet pēc NEXT NEXT NEXT, tevi vēl gaida 2 stundas no tavas dzīves, lai vienkārši saliktu draiverus.

N Nabaga Joriks 13.03.2018

Tāpēc es viņiem taisu windows ar iespēju atjaunot rezerves kopiju))

Vēlu veiksmi ar rezerves kopijām, kad vīrus viņas izdzēsīs. :) (Ja tu runā par System restore protams)

Kā arī, katru mācīsi un tērēsi laiku, lai ieskaidrotu, kā atjaunošanu no rezerves kopijas taisīt?

Agri vai vēlu tu sāksi prasīt naudu, vai vismaz kaut ko. Neviens sevi cienošs profesionālis netērēs savu laiku lai izdarītu kaut ko par brīvu, katram, kas to paprasīs. Izņemot mammu, tēti vai vēl kādu.

N Nabaga Joriks 13.03.2018

Kādi agri vai vēlu ? Es windows installēju vēl no windows xp laikiem kad tas patiešām bija kaut kāds darbs))Windows 10 tur reāli divi klikšņi ar peli ir jāizdara un pēc tam windows 10 uzstāda visu +draiverus pa 40-50 minūtēm))

N Nabaga Joriks 13.03.2018

Plus es lieku Outpost Firewall +antivrusu tur jalien reālajos izvirtuļu midzeņos lai datoru vīruss sagandētu))

Es vairāk runāju par windows 7, nevis par windows 8 un 10, būtu jau jāzin, ka vecākiem cilvēkiem nepatīk tik "Grūtas" sistēmas kā windows 10.

Dainis 13.03.2018

Iesaku vērsties, Valsts ieņēmumu dienestā un PTAC, šādiem kantoriem nevajadzētu eksistēt.

L labais62 13.03.2018

Nabaga Joriks
labi, kas ko maksa, tas ir katra cilvēka vai uzņēmuma politika. Kafija jau arī nemaksā 3-4 eur, bet 0.20-0.40 eur, bet nu, viens prasa par darbu 10, cits, 30. Tā ir viņu darīšana.
Mēs dzivojām laikā, kad pelna vairāk tie, kas pārdod, nevis tie, kas ražo. Viens pērk pa 10, pārdod pa 12, cits to pašu pa 50, un ir labi, ja viņam ir gatavi to pirkt.
Bet krāpt ar komponentēm gan slikti, neviens nedod tiesību ņemt naudu par vienu, bet iesmerēt citu. Tas gan ir rupji