www.sudzibas.lv Datoru svalka Slikts serviss, krāpšana

Datoru svalka - Slikts serviss, krāpšana

Mājas lapā, reklamē, ka nodod svalkā un saņem "piķi" uzreiz. Tik tālu labi, bet aizmirst pateikt ka "svalka" ir 3 stāva dzīvoklis. Pašam jānes viss augšā. Ok uznesu veco TV liels ne tas sliktākais. Saka neko nav vērts, cd atskaņotājs nulle barošanas bloks viens it ka labs ( jauns, 500w nostāvējis pāris gadus) vai tas der pa 10 eiriki. Ok piekrītu vismaz degvielu atpelnīšu, atnāk meistars pārbauda, kaut kas nav kā vajag bet nezin kas tākā ari nulle ( pēc tam pārbaudīju viss strādāja).
Neiesaku sadarboties ar šo kantori. Pazaudēsiet laiku, spēku un naudu un vēl mēģinājās apčakarēt.
P.s. ja šis kantoris lasa gan jau zin par ko iet runa, tad, jā TV bija vecs bet ja Jūs reklamējat sevi tā mājas lapā. " Vari izgāzt arī nestrādājošus.
Pieņemam par tūlītēju samaksu dažādu lietotu tehniku.
Rīga" citāts no Jūsu lapas.
Ja nevajadzīga veca tehnika iesaku vest citur.

E

D Dontkillmyvibe 13.07.2016

Par laptopu ar nosvilušu mātesplati dod 5€ :D Summas smieklīgas. Ko var pārdot tālāk detaļās, to paņem, ar pārējo sūta d****.

H hfgh 12.08.2019

Varat pat uz turieni neiet ja domājat pārdot tehniku. Mājaslapā rakstīts ka pieņem jebkuru strādājošu vai nestrādājošu tehniku bet reāli viņiem tur nekas nav vajadzīgs, pieņemt var tikai kādu jaunu preci par smieklīgām cenām. Pārdevējam vispār vienalga, pat nepaskatās uz precēm un saka ka tās nav neko vērtas. Iesaku meklēt citus variantus kur pārdot.